Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чим харчуватися на відпочинку та як економити?
<p>У Дешево і сердито-3 випуску 4 економимо на їжі у відпустці! Скільки грошей витрачають українці у відпустці за добу - 200 грн, 400 грн, 600 грн! Курортні ціни на їжу невиправдано високі! Ведучі програми розкажуть, як корисно і смачно поїсти на відпочинку за малі гроші!</p><p>Що можна перекусити в спеку на пляжі? Заморожені огірки - корисна і дешева альтернатива пляжним делікатесів - впевнені експерти програми! А також дивіться, як пройти детокс-курс не виїжджаючи за межі України - лайфхак програми.</p><p>Правильне і дієтичне харчування - в санаторії, тільки воно не змінювалося вже років 30! Звичайне меню, яке ми їли в дитинстві, ведучі програми вирішили перетворити на делікатеси. Як з перловки приготувати вишукану страву, знає Євген Клопотенко.</p><p>Не пропустіть у програмі Дешево і сердито-3 випуск 4.</p>

Чим харчуватися на відпочинку та як економити?

Чим харчуватися на відпочинку та як економити?

У Дешево і сердито-3 випуску 4 економимо на їжі у відпустці! Скільки грошей витрачають українці у відпустці за добу - 200 грн, 400 грн, 600 грн! Курортні ціни на їжу невиправдано високі! Ведучі програми розкажуть, як корисно і смачно поїсти на відпочинку за малі гроші!

Що можна перекусити в спеку на пляжі? Заморожені огірки - корисна і дешева альтернатива пляжним делікатесів - впевнені експерти програми! А також дивіться, як пройти детокс-курс не виїжджаючи за межі України - лайфхак програми.

Правильне і дієтичне харчування - в санаторії, тільки воно не змінювалося вже років 30! Звичайне меню, яке ми їли в дитинстві, ведучі програми вирішили перетворити на делікатеси. Як з перловки приготувати вишукану страву, знає Євген Клопотенко.

Не пропустіть у програмі Дешево і сердито-3 випуск 4.