Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Людина зі шрамом

Сезон 1
16+

«Людина зі шрамом» – соціальний проєкт Нового каналу, який допомагає людям з помітними шрамами на тілі позбутися комплексів і перекрити сліди від трагічних подій красивими татуюваннями.

Всі випуски: Сезон 1

Людина зі шрамом

«Людина зі шрамом» – соціальний проєкт Нового каналу, який допомагає людям з помітними шрамами на тілі позбутися комплексів і перекрити сліди від трагічних подій красивими татуюваннями.

Практично кожній людині властиво відчувати невдоволення своєю зовнішністю. Навіть «ідеальні» люди дивляться в дзеркало й знаходять якусь деталь свого тіла, яку  вони змінили б. Але наші комплекси з часом зникають – ми записуємося в спортзал, змінюємо зачіску, а іноді просто закохуємося та забуваємо про всі невдоволення.

Але є люди, які не можуть змиритися з тим, як виглядають їхні тіла. Вони не можуть змінитися за допомогою вправ і пластичних операцій. Більш того, зображення в дзеркалі – постійне нагадування про ті жахливі події, які назавжди залишили сліди на їхній шкірі.

Шрами – те, з чим живуть герої проєкту «Людина зі шрамом» 2019. Вони надягають влітку футболки з довгим рукавом, соромляться багатолюдних пляжів і бояться, що з такими «мітками» так і не зможуть знайти справжнє кохання.

Саме для таких людей і був створений інтернет-проєкт «Людина зі шрамом», автором ідеї та генеральним продюсером якого стала співачка Наталія Гордієнко. За її словами в наш час люди до сих пір відносяться нетолерантно до татуювань, не враховуючи того, що це може стати інструментом для позбавлення від комплексів.

Для одних тату – вандалізм по відношенню до власного тіла, для інших – порятунок від спогадів, що травмують, та прикраса тих місць, які раніше викликали лише відторгнення. До останніх належить ведуча проєкт «Людина зі шрамом» 2019 Валерія Крук.


Від опіків третього ступеню до самої впізнаваної ведучої M1

Зараз всі її знають як одну з найсексуальніших телеведучих в українському медіа-просторі. Валерія знімається для чоловічих глянців і не соромиться демонструвати своє ідеальне тіло на сторінці в Instagram. Але така розкутість та впевненість у собі прийшла до дівчини не одразу. У 2000-х роках Валерія отримала хімічні опіки третього ступеня. Вони покрили 30 % її тіла, у тому числі, - й обличчя.

Довгі роки боротьби за відновлення зовнішності, біль та страх дивитися в дзеркало – через все це довелося пройти дівчині. Але незважаючи на її старання шрами так і залишилися помітними. Тоді Лєра пішла на кардинальний крок – вона зробила великі та красиві татуювання на місці опіків, в тому числі – свій знаменитий «рукав». Саме завдяки яскравій зовнішності та великому тату на тендітній руці Валерію пізніше стали впізнавати глядачі каналу M1. Таким чином жахливий опік перетворився на візитну картку Валерії.

Тому саме Валерія Крук стала ведучою інтернет-проєкту Нового каналу «Людина зі шрамом». Вона надихне учасників на перевтілення, а глядачеві покаже – за красивими картинками часом ховаються трагічні історії.


Художники та полотна: тату-майстри проєкту «Людина зі шрамом» оберуть по одному герою

Для того, щоб допомогти героям проєкту впоратися зі шрамами, були запрошені кращі тату-майстри України. Всі вони – професіонали своєї справи та горять ідеєю допомогти людям побороти комплекси.

Хто ж вони? Тату-майстер з художньою освітою Андрій Мороз, художниця в стилі black & gray Анжела Богверадзе, Євген «Капітон» Мацапура, що вже став відомим за кордоном, і майстер художнього татуювання Катерина Мєрінова.

Кожному з них доведеться вибрати по одному герою, для якого вони створять індивідуальний ескіз і перекриють шрам унікальним зображенням.

Герої проєкту «Людина зі шрамом» – люди з різними історіями. Більшість з них пережили трагічну ситуацію, яка залишила слід на їхньому тілі на все життя. Тепер вони хочуть не просто красивий малюнок на місці шраму, а й – позбавитися від неприємних спогадів, щоб залишити їх в минулому.

Як шрами перетворюються на витвори мистецтва – дивіться в соціальному проєкті «Людина зі шрамом» (Новий канал) на сайті «Телепортал».