Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Валерія Кук розповість про те, як отримала опіки третього ступеня
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> – соціальний проєкт Нового каналу, який розповість історії людей, які залишилися зі страшними шрамами через трагічні подій їхнього життя.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Глядачі каналу M1 знають Валерію Крук як яскраву та сексуальну телеведучу. Вона впевнена в собі і, здається, ніколи не мала комплексів. В 1 випуск проекту «Людина зі шрамом» дівчина зізнається – так було не завжди.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>В юному віці Валерія отримала серйозні хімічні опіки ступеня 3В, які значно спотворили її тіло. Довгі роки вона боролася за відновлення зовнішності, але неприємні шрами так і залишилися. Тоді Валерія пішла на радикальний крок – вона зробила великі та красиві татуювання, які пізніше зробили її однією з найбільш впізнаваних телеведучих на українському медіа-просторі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Переживши цей важкий досвід, Валерія Крук вирішила – вона повинна допомогти таким же як вона. Вона запросила кращих тату-майстрів України, щоб допомогти людям перетворити їхні шрами у витвори мистецтва та привід для гордості.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 1 випуск на сайті «Телепортал»!</span></p>

Валерія Кук розповість про те, як отримала опіки третього ступеня

Всі випуски | Сезон 1

Валерія Кук розповість про те, як отримала опіки третього ступеня

«Людина зі шрамом» – соціальний проєкт Нового каналу, який розповість історії людей, які залишилися зі страшними шрамами через трагічні подій їхнього життя.

Глядачі каналу M1 знають Валерію Крук як яскраву та сексуальну телеведучу. Вона впевнена в собі і, здається, ніколи не мала комплексів. В 1 випуск проекту «Людина зі шрамом» дівчина зізнається – так було не завжди.

В юному віці Валерія отримала серйозні хімічні опіки ступеня 3В, які значно спотворили її тіло. Довгі роки вона боролася за відновлення зовнішності, але неприємні шрами так і залишилися. Тоді Валерія пішла на радикальний крок – вона зробила великі та красиві татуювання, які пізніше зробили її однією з найбільш впізнаваних телеведучих на українському медіа-просторі.

Переживши цей важкий досвід, Валерія Крук вирішила – вона повинна допомогти таким же як вона. Вона запросила кращих тату-майстрів України, щоб допомогти людям перетворити їхні шрами у витвори мистецтва та привід для гордості.

Дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 1 випуск на сайті «Телепортал»!