Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Фенікс, що сяє в променях сонця!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 11 випуск, в якому на корекцію татуювання прийде Вадим Бевза.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Вадим - чинний офіцер Національної гвардії України, і кілька років тому потрапив в Іловайський котел. За не щасливим збігом обставин, біля Вадима розірвалася міна. Через що тіло офіцера тепер повністю покрито некрасивими шрамами. В 6 випуску тату-майстер Андрій Мороз зробив на нозі Вадима малюнок величного фенікса - міфологічної птиці, що відроджується з попелу.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Прийшовши на корекцію татуювання, Вадиму доведеться ще раз лягти на стіл майстра та завершити зображення. Що нового з'явиться на тлі фенікса, що летить та чи сподобається зміна малюнка Вадиму? Дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 11 випуск на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-10">«Людина зі шрамом» 10 випуск</a>.</span></p>

Фенікс, що сяє в променях сонця!

Всі випуски | Сезон 1

Фенікс, що сяє в променях сонця!

Ви дивитеся проєкт «Людина зі шрамом» 11 випуск, в якому на корекцію татуювання прийде Вадим Бевза.

Вадим - чинний офіцер Національної гвардії України, і кілька років тому потрапив в Іловайський котел. За не щасливим збігом обставин, біля Вадима розірвалася міна. Через що тіло офіцера тепер повністю покрито некрасивими шрамами. В 6 випуску тату-майстер Андрій Мороз зробив на нозі Вадима малюнок величного фенікса - міфологічної птиці, що відроджується з попелу.

Прийшовши на корекцію татуювання, Вадиму доведеться ще раз лягти на стіл майстра та завершити зображення. Що нового з'явиться на тлі фенікса, що летить та чи сподобається зміна малюнка Вадиму? Дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 11 випуск на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 10 випуск.