Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Я більше не говорю про шрам, тепер розповідаю тільки про тату!»
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З поверненням в 12 випуск соціального проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a>, де кращі тату-майстри України перетворюють неприємні шрами на витвори мистецтва.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дмитро Бабкін єдиний учасник проєкту, чий шрам на руці з'явився в результаті не трагічного, а комічного випадку. На підпитку Дмитро намагався грати в боулінг, через що й впав на руку. І хоча історія здається йому смішною, але шрам від травми - ні.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тату-майстер Женя Мацапура зробив Дімі малюнок кленового листя, а за місяць учасник прийшов на корекцію. Зараз чоловік почуває себе набагато краще та впевненіше: йому більше не доводиться розповідати про шрам, тепер він говорить лише про нове тату!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Який таємний сенс знайшов у своєму татуюванні Дмитро, та як пройде корекція малюнка - дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 12 випуск на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-11">«Людина зі шрамом» 11 випуск</a>.</span></p>

«Я більше не говорю про шрам, тепер розповідаю тільки про тату!»

Всі випуски | Сезон 1

«Я більше не говорю про шрам, тепер розповідаю тільки про тату!»

З поверненням в 12 випуск соціального проєкту «Людина зі шрамом», де кращі тату-майстри України перетворюють неприємні шрами на витвори мистецтва.

Дмитро Бабкін єдиний учасник проєкту, чий шрам на руці з'явився в результаті не трагічного, а комічного випадку. На підпитку Дмитро намагався грати в боулінг, через що й впав на руку. І хоча історія здається йому смішною, але шрам від травми - ні.

Тату-майстер Женя Мацапура зробив Дімі малюнок кленового листя, а за місяць учасник прийшов на корекцію. Зараз чоловік почуває себе набагато краще та впевненіше: йому більше не доводиться розповідати про шрам, тепер він говорить лише про нове тату!

Який таємний сенс знайшов у своєму татуюванні Дмитро, та як пройде корекція малюнка - дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 12 випуск на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 11 випуск.