Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нове життя героїв проєкту «Людина зі шрамом»!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кожен з героїв проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 15 випуск колись пережив свою травму. Хтось отримав свої шрами на війні, а хтось просто невдало впав у боулінгу. Але незалежно від цього, кожен учасник соромився свого тіла.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Прийшовши на кастинг проєкту «Людина зі шрамом» 1 сезон Дмитро Бабкін, Ірина Ізотова, Вадим Бевза та Марія Смоляр і не сподівалися знову почати дивитися на своє відображення з любов’ю. Але кращі тату-майстри України змогли перетворити тіла наших героїв на справжні витвори мистецтва.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У фінальному випуску соціального інтернет-проєкту «Людина зі шрамом» всі учасники зустрінуться вперше після кастингу та разом з тату-майстрами відвідають виставку, на якій зможуть оцінити портрети одне одного. Чи зможуть вони розгледіти шрами під красивими татуюваннями та як на їхні фото будуть реагувати гості виставки? Дивіться в соціальному проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 15 випуск на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланню та дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-14">«Людина зі шрамом» 14 випуск</a>.</span></p>

Нове життя героїв проєкту «Людина зі шрамом»!

Всі випуски | Сезон 1

Нове життя героїв проєкту «Людина зі шрамом»!

Кожен з героїв проєкту «Людина зі шрамом» 15 випуск колись пережив свою травму. Хтось отримав свої шрами на війні, а хтось просто невдало впав у боулінгу. Але незалежно від цього, кожен учасник соромився свого тіла.

Прийшовши на кастинг проєкту «Людина зі шрамом» 1 сезон Дмитро Бабкін, Ірина Ізотова, Вадим Бевза та Марія Смоляр і не сподівалися знову почати дивитися на своє відображення з любов’ю. Але кращі тату-майстри України змогли перетворити тіла наших героїв на справжні витвори мистецтва.

У фінальному випуску соціального інтернет-проєкту «Людина зі шрамом» всі учасники зустрінуться вперше після кастингу та разом з тату-майстрами відвідають виставку, на якій зможуть оцінити портрети одне одного. Чи зможуть вони розгледіти шрами під красивими татуюваннями та як на їхні фото будуть реагувати гості виставки? Дивіться в соціальному проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 15 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланню та дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 14 випуск.