Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кращі тату-майстри України зроблять тіла учасників шедеврами!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 2 випуск – Валерія Кук познайомить глядачів з тату-майстрами, які допоможуть героям зі шрамами зробити з їхніх недоліків справжні шедеври.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Кожен з нас відчуває ті чи інші комплекси з приводу своєї зовнішності: комусь не подобається ніс, комусь - зайва вага, хтось незадоволений не достатньо довгими ногами. Але що робити тим, чиї тіла покриті неприємними шрамами, які, до того ж, нагадують про трагічні події життя? Можна спробувати сховатися за закритим одягом, а можна… зробити яскраве та зухвале татуювання, щоб пишатися своїм тілом як ніколи раніше!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>В проєкт «Людина зі шрамом» 2019 були запрошені кращі тату-майстри України, які знають як робити з людських тіл витвори мистецтва. І просто зараз ви дізнаєтеся їх імена!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться «Людина зі шрамом» 2 випуск на сайті «Телепортал»!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-1">«Людина зі шрамом» 1 випуск</a>.</span></p>

Кращі тату-майстри України зроблять тіла учасників шедеврами!

Всі випуски | Сезон 1

Кращі тату-майстри України зроблять тіла учасників шедеврами!

Дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 2 випуск – Валерія Кук познайомить глядачів з тату-майстрами, які допоможуть героям зі шрамами зробити з їхніх недоліків справжні шедеври.

Кожен з нас відчуває ті чи інші комплекси з приводу своєї зовнішності: комусь не подобається ніс, комусь - зайва вага, хтось незадоволений не достатньо довгими ногами. Але що робити тим, чиї тіла покриті неприємними шрамами, які, до того ж, нагадують про трагічні події життя? Можна спробувати сховатися за закритим одягом, а можна… зробити яскраве та зухвале татуювання, щоб пишатися своїм тілом як ніколи раніше!

В проєкт «Людина зі шрамом» 2019 були запрошені кращі тату-майстри України, які знають як робити з людських тіл витвори мистецтва. І просто зараз ви дізнаєтеся їх імена!

Дивіться «Людина зі шрамом» 2 випуск на сайті «Телепортал»!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 1 випуск.