Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Поки я не побачу кров – я не заспокоюся!» – дівчина зі шрамом розповість історію його появи
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 3 випуск – проєкт, в якому професійні тату-майстри допомагають людям з важкими шрамами позбутися комплексів і зробити їх тіла витворами мистецтва.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Чотири досвідчених і талановитих тату-художника України – Андрій Мороз, Анжела Богверадзе, Євген «Капітон» Мацапура, Катерина Мєрінова – приєдналися до проєкту «Людина зі шрамом» 2019, щоб застосувати свої навички та допомогти людям перетворити їх комплекси в предмети гідності. У 3 випуску вони зустрінуться з першими претендентами на участь в соціальному проєкті та будуть вирішувати – кому їх допомога потрібна сильніше? Ірині, яку в підлітковому віці жорстоко порізав хлопець її подруги, або Олександрі, в якої залишився шрам на руці після операції?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться у проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 3 випуск, щоб побачити як шрами перетворюються на справжні картини!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-2">«Людина зі шрамом» 2 випуск</a>.</span></p>

«Поки я не побачу кров – я не заспокоюся!» – дівчина зі шрамом розповість історію його появи

Всі випуски | Сезон 1

«Поки я не побачу кров – я не заспокоюся!» – дівчина зі шрамом розповість історію його появи

«Людина зі шрамом» 3 випуск – проєкт, в якому професійні тату-майстри допомагають людям з важкими шрамами позбутися комплексів і зробити їх тіла витворами мистецтва.

Чотири досвідчених і талановитих тату-художника України – Андрій Мороз, Анжела Богверадзе, Євген «Капітон» Мацапура, Катерина Мєрінова – приєдналися до проєкту «Людина зі шрамом» 2019, щоб застосувати свої навички та допомогти людям перетворити їх комплекси в предмети гідності. У 3 випуску вони зустрінуться з першими претендентами на участь в соціальному проєкті та будуть вирішувати – кому їх допомога потрібна сильніше? Ірині, яку в підлітковому віці жорстоко порізав хлопець її подруги, або Олександрі, в якої залишився шрам на руці після операції?

Дивіться у проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 3 випуск, щоб побачити як шрами перетворюються на справжні картини!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 2 випуск.