Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як п’яне падіння привело Дмитра до тату-майстра
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a>, 8 випуск – соціальний проєкт Нового каналу, який допомагає людям з пошкодженнями шкіри, позбутися комплексів з приводу своєї зовнішності. Професійні тату-майстри створять для героїв проєкту ескізи, які перекриють неприємні шрами на їхніх тілах.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У 8 випуску від свого дефекту позбудеться Дмитро Бабкін. Чоловік відрізняється від інших учасників проєкту – його шрами з’явилися не внаслідок трагічних подій, а через досить кумедний випадок. Дмитро неправильно кинув кулю для боулінгу і, бувши на підпитку, впав прямо на руку. Однак слід від швів сильно турбує Діму і він хоче перекрити шрам на руці.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Відомий тату-майстер Женя Мацапура приготував для Дмитра кілька малюнків і на який з них зважиться герой проєкту – дивіться в «Людина зі шрамом» 8 випуску на сайті «Телепортал»!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-7">«Людина зі шрамом» 7 випуск</a>.</span></p>

Як п’яне падіння привело Дмитра до тату-майстра

Всі випуски | Сезон 1

Як п’яне падіння привело Дмитра до тату-майстра

«Людина зі шрамом», 8 випуск – соціальний проєкт Нового каналу, який допомагає людям з пошкодженнями шкіри, позбутися комплексів з приводу своєї зовнішності. Професійні тату-майстри створять для героїв проєкту ескізи, які перекриють неприємні шрами на їхніх тілах.

У 8 випуску від свого дефекту позбудеться Дмитро Бабкін. Чоловік відрізняється від інших учасників проєкту – його шрами з’явилися не внаслідок трагічних подій, а через досить кумедний випадок. Дмитро неправильно кинув кулю для боулінгу і, бувши на підпитку, впав прямо на руку. Однак слід від швів сильно турбує Діму і він хоче перекрити шрам на руці.

Відомий тату-майстер Женя Мацапура приготував для Дмитра кілька малюнків і на який з них зважиться герой проєкту – дивіться в «Людина зі шрамом» 8 випуску на сайті «Телепортал»!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 7 випуск.