Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тіло як полотно: як перекрити сліди від аварії шедеврами мистецтва?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom">«Людина зі шрамом»</a> 9 випуск, в якому люди, що залишилися з серйозними шрамами через трагічні події, зважуються на яскраві татуювання, щоб нарешті полюбити своє тіло.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Марія Смоляр потрапила в страшну аварію. У дівчини було в переломах практично все тіло, крім голови, і від численних операцій залишилися яскраві шрами. Маша хоче не тільки зробити красиві зображення на тілі, а й таким чином забути про трагедію.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Майстер Катерина Мєрінова вибрала найскладніше місце для татуювання (ребра), а також створила ескіз не просто малюнка, а реальної картини.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Яким буде результат Марії – дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 9 випуск.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/lyudina-zi-shramom/sezon-1/vypusk-8">«Людина зі шрамом» 8 випуск</a>.</span></p>

Тіло як полотно: як перекрити сліди від аварії шедеврами мистецтва?

Всі випуски | Сезон 1

Тіло як полотно: як перекрити сліди від аварії шедеврами мистецтва?

Ви дивитеся соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 9 випуск, в якому люди, що залишилися з серйозними шрамами через трагічні події, зважуються на яскраві татуювання, щоб нарешті полюбити своє тіло.

Марія Смоляр потрапила в страшну аварію. У дівчини було в переломах практично все тіло, крім голови, і від численних операцій залишилися яскраві шрами. Маша хоче не тільки зробити красиві зображення на тілі, а й таким чином забути про трагедію.

Майстер Катерина Мєрінова вибрала найскладніше місце для татуювання (ребра), а також створила ескіз не просто малюнка, а реальної картини.

Яким буде результат Марії – дивіться в соціальному проєкті Нового каналу «Людина зі шрамом» 9 випуск.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте час даремно – переходьте за посиланням і дивіться соціальний проєкт Нового каналу «Людина зі шрамом» 8 випуск.