Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пацанок виселяють із пентхауса?
<p><strong>Старий добрий розкішний пентхаус, щедрий продюсер Геннадійович і цілий список цілей та ідей успішного бізнесу – учасниці Пацанки Нове життя немов повернулися додому. Але вдома їх чекав сюрприз – ще три гості у квартирі в центрі Києва!</strong></p><p>Проект <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 1 випуск від 06.11.2018 розповість, як улюблені героїні глядачів живуть після фіналу. Галя Полудневич, Юля Чайка та Іра Слюнько досі в пентхаусі. Дівчата вже почали «м'яко» натякати Ірі, що пора виселятися, тому щову неї є «своя хата». Але вона очевидно не поспішає переїжджати.</p><p>В ефірі Пацанки Нове життя 2 сезон дівчата зізнаються: вони раді відновленню шоу, тільки б Геннадіч вкладав гроші, а вже планів у них, як у Геббельса. Щоб задобрити продюсера вони написали для нього вірш й урочисто продекламували під акомпанемент гармоніки! Чоловік, здається, не був зворушений. Він поцікавився, навіщо героїні повернулися на проект Пацанки Нове життя:</p><ul><li>Іра – переможниця 1 сезону Пацанки Нове життя, планує повернуться в event-студію, щоб дарувати дітям радість;</li><li>Галя мріє відкрити свою кав'ярню та завести навчену мавпочку, яка буде красти для неї продукти. Адже мавпі не дадуть 15 років «строгача»;</li><li>Юля ж хоче продовжувати свою кар'єру тревел-журналіста.</li></ul><p>Несподівано для дівчат, які досить розмріялися, Олексій Гончаренко оголосив їм умови проекту Пацанки Нове життя 2 сезон: старі учасниці залишаються без його допомоги, а змагатися за голоси глядачів із ними будуть нові героїні!</p><p>Так Іра, Галя та Юля опиняються на вулиці. Слюнько не хотіла пускати подруг до своєї квартири з «новим паркетом». Але діватися нікуди... Що насправді приховувала у виграній нерухомості Іра? І як дівчата влаштовувалися на новому місці?</p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 1 випуск від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Дізнайся, хто з проекту «Від пацанки до панянки» заселився в пентхаус? Яка була їхня перша реакція? І що стане головним призом 2 сезону?</strong></p>

Пацанок виселяють із пентхауса?

Всі випуски | Сезон 2

Пацанок виселяють із пентхауса?

Старий добрий розкішний пентхаус, щедрий продюсер Геннадійович і цілий список цілей та ідей успішного бізнесу – учасниці Пацанки Нове життя немов повернулися додому. Але вдома їх чекав сюрприз – ще три гості у квартирі в центрі Києва!

Проект Пацанки Нове життя 2 сезон 1 випуск від 06.11.2018 розповість, як улюблені героїні глядачів живуть після фіналу. Галя Полудневич, Юля Чайка та Іра Слюнько досі в пентхаусі. Дівчата вже почали «м'яко» натякати Ірі, що пора виселятися, тому щову неї є «своя хата». Але вона очевидно не поспішає переїжджати.

В ефірі Пацанки Нове життя 2 сезон дівчата зізнаються: вони раді відновленню шоу, тільки б Геннадіч вкладав гроші, а вже планів у них, як у Геббельса. Щоб задобрити продюсера вони написали для нього вірш й урочисто продекламували під акомпанемент гармоніки! Чоловік, здається, не був зворушений. Він поцікавився, навіщо героїні повернулися на проект Пацанки Нове життя:

  • Іра – переможниця 1 сезону Пацанки Нове життя, планує повернуться в event-студію, щоб дарувати дітям радість;
  • Галя мріє відкрити свою кав'ярню та завести навчену мавпочку, яка буде красти для неї продукти. Адже мавпі не дадуть 15 років «строгача»;
  • Юля ж хоче продовжувати свою кар'єру тревел-журналіста.

Несподівано для дівчат, які досить розмріялися, Олексій Гончаренко оголосив їм умови проекту Пацанки Нове життя 2 сезон: старі учасниці залишаються без його допомоги, а змагатися за голоси глядачів із ними будуть нові героїні!

Так Іра, Галя та Юля опиняються на вулиці. Слюнько не хотіла пускати подруг до своєї квартири з «новим паркетом». Але діватися нікуди... Що насправді приховувала у виграній нерухомості Іра? І як дівчата влаштовувалися на новому місці?

Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 1 випуск від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Дізнайся, хто з проекту «Від пацанки до панянки» заселився в пентхаус? Яка була їхня перша реакція? І що стане головним призом 2 сезону?