Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пацанки відриваються в клубі, а в Слюнько відбирають квартиру
<p><strong>Чому Амадор Лопез навіть із рекомендацією Олексія Гончаренка не взяв Даріану до себе в балет? Як пройшов гучний похід пацанок в клуб? І з ким Яна закрутила роман? Дізнайся за мить!</strong></p><p><br></p><p>Нові учасниці шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 10 випуск від 21.11.2018 вже почали знемагати від утоми. На Яні зовсім немає обличчя після напружених робочих буднів, Даріана зморена пошуками свого місця й суперечливими почуттями, і навіть зубрилка Катя видихалася від походів магазинами. Вихід є! Остафійчук пропонує дівчатам кудись вибратися. Кудись – це в клуб, потанцювати.</p><p><br></p><p><strong>«Баби гуляють» у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон</strong></p><p>Мешканки пентхауса причепурилися, зробили яскравий макіяж і красиво уклали волосся. Вони готові до пригод! Тільки Дремова не стала причепурюватися в клуб і прийняла позицію неп’ющого. Інша справа Даріанв з Яною... Дивись у 10 випуску Пацанки Нове життя, як відпалювали героїні? І що вдалося Каті зняти на відео?</p><p><br></p><p><strong>Як віджати квартиру в Києві?</strong></p><p>Іра Слюнько знайомиться з мамою свого будівельника. Та тільки тактику обрала неправильну: вино, зроблене руками майже свекрухи, не похвалила, а салат із майонезом і зовсім не стала їсти – говорить, худне для весільної сукні. Так можна і налякати!</p><p>У проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск життя Іри перевернулося. Яке там весілля! Повернувшись додому, учасниця виявила, що не може зайти у квартиру, тому що у дверях змінили замки. Вона в справжньому розпачі! На допомогу приїхали вірні подруги Галя Полудневич і Юля Чайка. Чи зможуть подруги зламати двері? І з ким насправді знайомилася Слюнько?</p><p>Тим часом у Галі у самої виникла «проблема», а точніше, не виникала, а приїхала. До Петі повернувся його син, який, як виявилося, навчався в Англії. А Полудневич навіть не знала про його існування. Мачухою вона себе точно не уявляла! Дівчина спробувала вкотре вбити в голову залицяльника, що вони просто друзі та партнери в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 10 випуск: які претензії озвучить син Петі?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-9" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Пацанки відриваються в клубі, а в Слюнько відбирають квартиру

Всі випуски | Сезон 2

Пацанки відриваються в клубі, а в Слюнько відбирають квартиру

Чому Амадор Лопез навіть із рекомендацією Олексія Гончаренка не взяв Даріану до себе в балет? Як пройшов гучний похід пацанок в клуб? І з ким Яна закрутила роман? Дізнайся за мить!


Нові учасниці шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск від 21.11.2018 вже почали знемагати від утоми. На Яні зовсім немає обличчя після напружених робочих буднів, Даріана зморена пошуками свого місця й суперечливими почуттями, і навіть зубрилка Катя видихалася від походів магазинами. Вихід є! Остафійчук пропонує дівчатам кудись вибратися. Кудись – це в клуб, потанцювати.


«Баби гуляють» у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон

Мешканки пентхауса причепурилися, зробили яскравий макіяж і красиво уклали волосся. Вони готові до пригод! Тільки Дремова не стала причепурюватися в клуб і прийняла позицію неп’ющого. Інша справа Даріанв з Яною... Дивись у 10 випуску Пацанки Нове життя, як відпалювали героїні? І що вдалося Каті зняти на відео?


Як віджати квартиру в Києві?

Іра Слюнько знайомиться з мамою свого будівельника. Та тільки тактику обрала неправильну: вино, зроблене руками майже свекрухи, не похвалила, а салат із майонезом і зовсім не стала їсти – говорить, худне для весільної сукні. Так можна і налякати!

У проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск життя Іри перевернулося. Яке там весілля! Повернувшись додому, учасниця виявила, що не може зайти у квартиру, тому що у дверях змінили замки. Вона в справжньому розпачі! На допомогу приїхали вірні подруги Галя Полудневич і Юля Чайка. Чи зможуть подруги зламати двері? І з ким насправді знайомилася Слюнько?

Тим часом у Галі у самої виникла «проблема», а точніше, не виникала, а приїхала. До Петі повернувся його син, який, як виявилося, навчався в Англії. А Полудневич навіть не знала про його існування. Мачухою вона себе точно не уявляла! Дівчина спробувала вкотре вбити в голову залицяльника, що вони просто друзі та партнери в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 10 випуск: які претензії озвучить син Петі?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск.