Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва за квартиру й підготовка до весілля
<p><strong>Трійка запеклих учасниць Пацанки Нове життя Іра, Галя та Юля розробляють план, як повернути квартиру Слюнько, якщо вона не тільки прописала свого будівельника в дорогих серцю квадратних метрах, а й вписала його в дарчу!</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 11 випуск від 22.11.2018 Іра остаточно розуміє, що її «кинули». І найстрашніше, що вона насправді закохалася в залицяльника-будівельника. А чоловік відібрав у неї квартиру в столиці! Галя дивується: як подруга могла бути такою наївною.</p><p>Юля прикидається багатою покупницею нерухомості та дзвонить аферистові нібито для того, щоб подивитися квартиру й укласти угоду. Для підтримки вона викликає свого хлопця Васю, і разом вони грають роль щасливих молодят у проекті Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 11 випуск і дізнайся: як пройшла їхня зустріч із «власником» квартири та чому Іра Слюнько потрапила в лікарню.</p><p><br></p><p><strong>У шоу-бізнес за 24 години</strong></p><p>Ще одна учасниця шоу Пацанки Нове життя 2 сезон Яна Ковальська думала, що потрапила на романтичне побачення з власним тренером. Але ідилію перервав дзвінок у двері... Хто саме прийшов у гості? Несподівано Яна виявила, що її новий знайомий уже чийсь «котик».</p><p>«У мене стільки думок у голові ніколи не було», - зізналася пацанка.</p><p>Але незабаром дівчина усвідомила, що неприємне відкриття може зіграти їй на руку.</p><p><br></p><p><strong>Даріана досі намагається стати «директором» зіркового бізнесу в проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск</strong></p><p>Укотре учасниця шоу сіла на дно. Новий начальник Остафійчук Амадор незадоволений нею, як і попередні керівники. Вона не справляється навіть із роллю стажиста адміністратора! Підлоги в студії перед тренуванням не помила, дорогі костюми принесла без чохлів... Невже Даріана знову втратить роботу?</p><p>А для Каті Дремової посол стилю Стася придумала чергове випробування – уроки екстремального дефіле. Хто буде вчителем зубрилки? І як тренують елегантну ходу?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто з пацанок зібрався... заміж?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-10" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Битва за квартиру й підготовка до весілля

Всі випуски | Сезон 2

Битва за квартиру й підготовка до весілля

Трійка запеклих учасниць Пацанки Нове життя Іра, Галя та Юля розробляють план, як повернути квартиру Слюнько, якщо вона не тільки прописала свого будівельника в дорогих серцю квадратних метрах, а й вписала його в дарчу!


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск від 22.11.2018 Іра остаточно розуміє, що її «кинули». І найстрашніше, що вона насправді закохалася в залицяльника-будівельника. А чоловік відібрав у неї квартиру в столиці! Галя дивується: як подруга могла бути такою наївною.

Юля прикидається багатою покупницею нерухомості та дзвонить аферистові нібито для того, щоб подивитися квартиру й укласти угоду. Для підтримки вона викликає свого хлопця Васю, і разом вони грають роль щасливих молодят у проекті Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 11 випуск і дізнайся: як пройшла їхня зустріч із «власником» квартири та чому Іра Слюнько потрапила в лікарню.


У шоу-бізнес за 24 години

Ще одна учасниця шоу Пацанки Нове життя 2 сезон Яна Ковальська думала, що потрапила на романтичне побачення з власним тренером. Але ідилію перервав дзвінок у двері... Хто саме прийшов у гості? Несподівано Яна виявила, що її новий знайомий уже чийсь «котик».

«У мене стільки думок у голові ніколи не було», - зізналася пацанка.

Але незабаром дівчина усвідомила, що неприємне відкриття може зіграти їй на руку.


Даріана досі намагається стати «директором» зіркового бізнесу в проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск

Укотре учасниця шоу сіла на дно. Новий начальник Остафійчук Амадор незадоволений нею, як і попередні керівники. Вона не справляється навіть із роллю стажиста адміністратора! Підлоги в студії перед тренуванням не помила, дорогі костюми принесла без чохлів... Невже Даріана знову втратить роботу?

А для Каті Дремової посол стилю Стася придумала чергове випробування – уроки екстремального дефіле. Хто буде вчителем зубрилки? І як тренують елегантну ходу?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, хто з пацанок зібрався... заміж?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 10 випуск.