Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іра відзначає новосілля, а Юля вибирає весільну сукню
<p><strong>Слюнько зважилася на відповідальний крок – купити кухню. Даріана домагається симпатії Амадора. А скромниця Катя розгулює по Києву в купальнику!</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 12 випуск від 23.11.2018 уроки пляжного волейболу закінчилися для Дремової застудою та втратою голосу. Хтось поцупив речі дівчини й залишив її в одному купальнику та кросівках. Жвава Катя не розгубилася й попросила допомоги у двох гарних юнаків, у яких завдяки щасливому випадку опинився із собою ноутбук. Поки учасниця шоу Пацанки Нове життя 2 сезон сідала в машину, її дефіле парковкою в купальнику зняли на відео близько 40 осіб.</p><p><br></p><p><strong>Ремонт закінчений – пора купувати меблі</strong></p><p>Іра Слюнько у 12 випуску Пацанки Нове життя забрала подруг і поїхала вибирати кухню! Ціни наших героїнь вразили, як і краса нових меблів.</p><p>«Я далеко не господиня, але на цій кухні я би все робила», - прокоментувала Галя.</p><p>На що б не дивилися Пацанки – грошей не вистачало. Юля знайшла рішення! Вона дала консультанту помацати свої груди, щоб він зробив подрузі знижку.</p><p><br></p><p><strong>Кіно і танці</strong></p><p>Даріана продовжує спроби сподобається Амадору Лопузу і пом'якшити його суворе ставлення до себе. Здається, у неї стало виходити, і майбутнє «директора шоу-бізнесу» знайшло обриси в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 12 випуск і дізнайся, як швидко дівчина впоралася зі своїми обов'язками і який приз отримала, як заохочення.</p><p>А Яна вже зібралася у велике кіно, грати роль жінки-кішки. Для цього учасниці 2 сезону Пацанки Нове життя довелося пройти тренування з каскадерами та пересилити себе, щоб стрибнути з висоти без страховки. Яку роль віддали такій талановитій актрисі?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 12 випуск від 23.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-11" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Іра відзначає новосілля, а Юля вибирає весільну сукню

Всі випуски | Сезон 2

Іра відзначає новосілля, а Юля вибирає весільну сукню

Слюнько зважилася на відповідальний крок – купити кухню. Даріана домагається симпатії Амадора. А скромниця Катя розгулює по Києву в купальнику!


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 12 випуск від 23.11.2018 уроки пляжного волейболу закінчилися для Дремової застудою та втратою голосу. Хтось поцупив речі дівчини й залишив її в одному купальнику та кросівках. Жвава Катя не розгубилася й попросила допомоги у двох гарних юнаків, у яких завдяки щасливому випадку опинився із собою ноутбук. Поки учасниця шоу Пацанки Нове життя 2 сезон сідала в машину, її дефіле парковкою в купальнику зняли на відео близько 40 осіб.


Ремонт закінчений – пора купувати меблі

Іра Слюнько у 12 випуску Пацанки Нове життя забрала подруг і поїхала вибирати кухню! Ціни наших героїнь вразили, як і краса нових меблів.

«Я далеко не господиня, але на цій кухні я би все робила», - прокоментувала Галя.

На що б не дивилися Пацанки – грошей не вистачало. Юля знайшла рішення! Вона дала консультанту помацати свої груди, щоб він зробив подрузі знижку.


Кіно і танці

Даріана продовжує спроби сподобається Амадору Лопузу і пом'якшити його суворе ставлення до себе. Здається, у неї стало виходити, і майбутнє «директора шоу-бізнесу» знайшло обриси в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 12 випуск і дізнайся, як швидко дівчина впоралася зі своїми обов'язками і який приз отримала, як заохочення.

А Яна вже зібралася у велике кіно, грати роль жінки-кішки. Для цього учасниці 2 сезону Пацанки Нове життя довелося пройти тренування з каскадерами та пересилити себе, щоб стрибнути з висоти без страховки. Яку роль віддали такій талановитій актрисі?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 12 випуск від 23.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 11 випуск.