Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нове випробування від Стасі та несподівана зрада
<p><strong>У проекті Пацанки Нове життя в Даріани зав'язуються нові романтичні відносини. Вона зовсім не чекає візиту чоловіка з донькою! А Яна готова відмовитися від своєї мрії. Чому? Дивись за мить!</strong></p><p><br></p><p>Шлях Юлі Чайки до весільної сукні в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 13 випуск від 27.11.2018 пролягав від модних магазинів на ринку до секонд-хенду. У кінці кінців учасниця отримала зовсім не вбрання мрії. Зате улюбленій бабусі майбутнього чоловіка він дуже сподобався. Запальна Юля більше не могла тримати все в собі. «Образливо, незрозуміло, прикро», коли не розумієш, чому тобою так нехтують. Дивись у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон, за що бабуся помстилася героїні?</p><p><br></p><p><strong>Суворий Голлівуд</strong></p><p>А Яна Ковальська, нарешті, потрапила в кадр! Але зовсім не в тому вигляді, у якому мріяла. Їй випала роль... трупа. Все б нічого, якби режисер не вирішив зробити картинку більш реалістичною. Події шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон довели учасницю до сліз і, здається, вона має намір відмовитися від мрії. А тут зовсім недоречно поїздка в село з її новою начальницею. Яна потрапила в неприємності й заборгувала грошей...</p><p><br></p><p><strong>За двома зайцями</strong></p><p>Даріана цвіте і пахне! На роботі в 13 випуску 2 сезону Пацанки Нове життя все стало налагоджуватися. Багато в чому завдяки Олегу. Новий залицяльник Даріани сьогодні навіть помив за неї підлогу, щоб довше потанцювати з дівчиною. Романтичну казку перервав дзвінок – несподівано до Києва завітав чоловік учасниці разом із її донькою. Довелося вибирати: залишатися чи бігти до сім'ї. Легко забути, що в тебе є чоловік із таким чарівним хлопцем, як Олег.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 13 випуск на сайті Teleportal.ua </strong>і дізнайся, чому чоловік Даріани приїхав до столиці і яке нове випробування придумала Стася для бідної Каті?</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-12" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 12 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Нове випробування від Стасі та несподівана зрада

Всі випуски | Сезон 2

Нове випробування від Стасі та несподівана зрада

У проекті Пацанки Нове життя в Даріани зав'язуються нові романтичні відносини. Вона зовсім не чекає візиту чоловіка з донькою! А Яна готова відмовитися від своєї мрії. Чому? Дивись за мить!


Шлях Юлі Чайки до весільної сукні в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 13 випуск від 27.11.2018 пролягав від модних магазинів на ринку до секонд-хенду. У кінці кінців учасниця отримала зовсім не вбрання мрії. Зате улюбленій бабусі майбутнього чоловіка він дуже сподобався. Запальна Юля більше не могла тримати все в собі. «Образливо, незрозуміло, прикро», коли не розумієш, чому тобою так нехтують. Дивись у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон, за що бабуся помстилася героїні?


Суворий Голлівуд

А Яна Ковальська, нарешті, потрапила в кадр! Але зовсім не в тому вигляді, у якому мріяла. Їй випала роль... трупа. Все б нічого, якби режисер не вирішив зробити картинку більш реалістичною. Події шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон довели учасницю до сліз і, здається, вона має намір відмовитися від мрії. А тут зовсім недоречно поїздка в село з її новою начальницею. Яна потрапила в неприємності й заборгувала грошей...


За двома зайцями

Даріана цвіте і пахне! На роботі в 13 випуску 2 сезону Пацанки Нове життя все стало налагоджуватися. Багато в чому завдяки Олегу. Новий залицяльник Даріани сьогодні навіть помив за неї підлогу, щоб довше потанцювати з дівчиною. Романтичну казку перервав дзвінок – несподівано до Києва завітав чоловік учасниці разом із її донькою. Довелося вибирати: залишатися чи бігти до сім'ї. Легко забути, що в тебе є чоловік із таким чарівним хлопцем, як Олег.


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 13 випуск на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чому чоловік Даріани приїхав до столиці і яке нове випробування придумала Стася для бідної Каті?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 12 випуск.