Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: По-багатому та по-чесному: Юля Чайка гуляє на дівич-вечорі
<p><strong>У новому житті пацанок назріває свято. Чи очікував продюсер Олексій Гончаренко, що Юля Чайка, через яку йому доводилося бути «наглядачем у в'язниці», у 2 сезоні вийде заміж? А їй вдалося! Дивись, як це було разом із Teleportal.ua.</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 14 випуск від 28.11.2018 учасниці громоподібними криками та гучними вечірками проводжали Юлю з лав дівоцтва. Подруги зняли яхту та вирушили в гарячий круїз по Дніпру зі стриптизерами в образі піратів. А з приходом ночі святкування перемістилося в один із нічних клубів.</p><p><br></p><p><strong>Жіноча дружба – дійсно, міф?</strong></p><p>Шампанське вдарило в голову Слюнько, і в 14 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон дівчина вирішила зізнатися нареченій, як тільки день тому «відривалася» з її нареченим Саміром. Для Чайки це був подвійний удар: зрада кращої подруги та зрада коханого... Гаряча Юля почала бійку та мало не рознесла клуб! Охороні довелося виносити її на руках!</p><p>У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск дивись онлайн, як бойова Чайка помстилася Слюнько. У цій битві ледве вижила квартира, яку учасниця виграла в минулому сезоні.</p><p><br></p><p><strong>Поки в Юлі тільки зав'язується сімейне життя, Даріана зі сльозами ставить крапку на своєму шлюбі</strong></p><p>У 14 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон дівчина продовжує свариться з чоловіком. Заради їхнього сімейного блага вона була готова звільниться з клубу, але безробітний батько її дитини вирішив дати героїні свою моральну оцінку. Боягузливо, по телефону, він повідомив їй, що хоче розлучення. Дорі вважає: якби чоловік любив її – він би пробачив.</p><p>А Катя в цей час імітує видимість своїх тренувань, щоб відправити Стасі відео на підтвердження. На спортивному майданчику вона знімає відео одночасно в декількох комплектах одягу і раптово знайомиться із симпатичним хлопцем!</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск від 28.11.2018 та дізнайся подробиці подій.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-13" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 13 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

По-багатому та по-чесному: Юля Чайка гуляє на дівич-вечорі

Всі випуски | Сезон 2

По-багатому та по-чесному: Юля Чайка гуляє на дівич-вечорі

У новому житті пацанок назріває свято. Чи очікував продюсер Олексій Гончаренко, що Юля Чайка, через яку йому доводилося бути «наглядачем у в'язниці», у 2 сезоні вийде заміж? А їй вдалося! Дивись, як це було разом із Teleportal.ua.


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск від 28.11.2018 учасниці громоподібними криками та гучними вечірками проводжали Юлю з лав дівоцтва. Подруги зняли яхту та вирушили в гарячий круїз по Дніпру зі стриптизерами в образі піратів. А з приходом ночі святкування перемістилося в один із нічних клубів.


Жіноча дружба – дійсно, міф?

Шампанське вдарило в голову Слюнько, і в 14 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон дівчина вирішила зізнатися нареченій, як тільки день тому «відривалася» з її нареченим Саміром. Для Чайки це був подвійний удар: зрада кращої подруги та зрада коханого... Гаряча Юля почала бійку та мало не рознесла клуб! Охороні довелося виносити її на руках!

У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск дивись онлайн, як бойова Чайка помстилася Слюнько. У цій битві ледве вижила квартира, яку учасниця виграла в минулому сезоні.


Поки в Юлі тільки зав'язується сімейне життя, Даріана зі сльозами ставить крапку на своєму шлюбі

У 14 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон дівчина продовжує свариться з чоловіком. Заради їхнього сімейного блага вона була готова звільниться з клубу, але безробітний батько її дитини вирішив дати героїні свою моральну оцінку. Боягузливо, по телефону, він повідомив їй, що хоче розлучення. Дорі вважає: якби чоловік любив її – він би пробачив.

А Катя в цей час імітує видимість своїх тренувань, щоб відправити Стасі відео на підтвердження. На спортивному майданчику вона знімає відео одночасно в декількох комплектах одягу і раптово знайомиться із симпатичним хлопцем!


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск від 28.11.2018 та дізнайся подробиці подій.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 13 випуск.