Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яна кидає виклик чоловікам, поки Чайка та Дорі лікують розбиті серця
<p><strong>Подруги Іра та Галя підняли на вуха весь Київ у пошуках Юлі Чайки. А вона, після того, як поплакала в розбитій квартирі Слюнько, поїхала запивати своє горе.</strong></p><p><br></p><p>Забутися в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 15 випуск від 29.11.2018 Юлі допомогла стара подруга Шер Марина. Вислухавши всі бідкання героїні, вона відвела її до клубу, де дівчата відірвалися на повну: натанцювалися, побули в ролі MC і PG і, звичайно, випили багато алкоголю. А в цей час Галя та Іра обдзвонювали всі відомі номери в пошуках Чаєчки, записали відео для своїх передплатників і обклеїли столицю оголошеннями. Учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон навіть звернулися до поліції!</p><p><br></p><p><strong>Залишитися живим</strong></p><p>Дорі теж страждає від розбитого серця. Її чоловік у минулому випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон попросив розлучення. Несподівано на допомогу дівчині прийшла Катя Дремова. Вона вмовила Даріану на авантюру – піти з нею в похід із групою з особистісного росту. У пункті призначення дівчата дізналися, що їм треба буде пройти курс екстремальної підготовки! Виживати в диких умовах, перепливати через озеро з вужами і п'явками, будувати укриття – все це під силу безстрашній і розумній Дремовій, яка вже пройшла гору Стасіних випробувань. А ось Даріана трошки в шоці... на таке вона не підписувалася!</p><p><br></p><p><strong>Хто проти Яни Ковальської?</strong></p><p>Цілеспрямована Яна не сумує без роботи в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 15 випуск: талановита учасниця пішла на зйомки проекту «Хто проти блондинок?» Тема програми – спортивний стиль. Героїня зраділа – це якраз те, що їй близько. Але замість топіка та «треників», Яна опинилася в блискучому купальнику! Чи виблиснула Ковальська своєю ерудицією? І як виглядає популярне шоу Нового каналу за кадром?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 15 випуск від 29.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-14" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Яна кидає виклик чоловікам, поки Чайка та Дорі лікують розбиті серця

Всі випуски | Сезон 2

Яна кидає виклик чоловікам, поки Чайка та Дорі лікують розбиті серця

Подруги Іра та Галя підняли на вуха весь Київ у пошуках Юлі Чайки. А вона, після того, як поплакала в розбитій квартирі Слюнько, поїхала запивати своє горе.


Забутися в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 15 випуск від 29.11.2018 Юлі допомогла стара подруга Шер Марина. Вислухавши всі бідкання героїні, вона відвела її до клубу, де дівчата відірвалися на повну: натанцювалися, побули в ролі MC і PG і, звичайно, випили багато алкоголю. А в цей час Галя та Іра обдзвонювали всі відомі номери в пошуках Чаєчки, записали відео для своїх передплатників і обклеїли столицю оголошеннями. Учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон навіть звернулися до поліції!


Залишитися живим

Дорі теж страждає від розбитого серця. Її чоловік у минулому випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон попросив розлучення. Несподівано на допомогу дівчині прийшла Катя Дремова. Вона вмовила Даріану на авантюру – піти з нею в похід із групою з особистісного росту. У пункті призначення дівчата дізналися, що їм треба буде пройти курс екстремальної підготовки! Виживати в диких умовах, перепливати через озеро з вужами і п'явками, будувати укриття – все це під силу безстрашній і розумній Дремовій, яка вже пройшла гору Стасіних випробувань. А ось Даріана трошки в шоці... на таке вона не підписувалася!


Хто проти Яни Ковальської?

Цілеспрямована Яна не сумує без роботи в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 15 випуск: талановита учасниця пішла на зйомки проекту «Хто проти блондинок?» Тема програми – спортивний стиль. Героїня зраділа – це якраз те, що їй близько. Але замість топіка та «треників», Яна опинилася в блискучому купальнику! Чи виблиснула Ковальська своєю ерудицією? І як виглядає популярне шоу Нового каналу за кадром?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 15 випуск від 29.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 14 випуск.