Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чайка, Полудневич і Слюнько створюють музичний бенд
<p><strong>Спогад про весілля Чайки, яке не відбулося, не встиг розвіятися, як на проекті Пацанки Нове життя знову повіяло романтичним настроєм. Хто став наступною нареченою? Дивись за мить!</strong></p><p><br></p><p>Продюсер Олексій Гончаренко зміг виманити Юлю Чайку з підпілля в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 16 випуск від 30.11.2018. Галя та Іра видихнули з полегшенням: подруга не в поліції і її ще не посадили. Трійка зізналася Геннадічу в усьому: чому вони розсварилися, як Іра переспала з нареченим Чайки – Саміром, а Слюнько мало не віддала квартиру в Києві виконробу-аферистові. Що сказав дівчатам наставник на всі ці пригоди – дивись у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон.</p><p><br></p><p><strong>Пацанки створюють музичну групу</strong></p><p>Олексій Гончаренко покликав золоту трійку першого сезону не тільки, щоб знову вислуховувати їхні сварки. Виявляється, музичний продюсер Володимир Бебешко зацікавився учасницями. Він вважає їх дуже харизматичними та пророкує майбутнє в шоу-бізнесі. Він хоче створити з ними музичний проект із направленням проти проституції, п'янок і насильства. Але для цього учасницям Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 16 випуск доведеться відмовитися від шкідливих звичок і розгульного способу життя.</p><p>Не пропусти вирішення конфлікту між Юлею та Ірою? Учасниці, нарешті, побилися, а Галя уявила себе «голубом миру».</p><p><br></p><p><strong>Останній герой шоу Пацанки Нове життя 2 сезон: у ролях «качка» і «ботан»</strong></p><p>Похід Каті та Доріани триває. Виживати в диких умовах звиклим до домашнього комфорту дівчатам із кожним днем ​​все важче. Сьогодні їм потрібно було шукати в лісі їжу: вужів і жаб. Як вони відреагували на це завдання? І чим увесь цей час була зайнята Яна Ковальська?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 16 випуск від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-15" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 15 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Чайка, Полудневич і Слюнько створюють музичний бенд

Всі випуски | Сезон 2

Чайка, Полудневич і Слюнько створюють музичний бенд

Спогад про весілля Чайки, яке не відбулося, не встиг розвіятися, як на проекті Пацанки Нове життя знову повіяло романтичним настроєм. Хто став наступною нареченою? Дивись за мить!


Продюсер Олексій Гончаренко зміг виманити Юлю Чайку з підпілля в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 16 випуск від 30.11.2018. Галя та Іра видихнули з полегшенням: подруга не в поліції і її ще не посадили. Трійка зізналася Геннадічу в усьому: чому вони розсварилися, як Іра переспала з нареченим Чайки – Саміром, а Слюнько мало не віддала квартиру в Києві виконробу-аферистові. Що сказав дівчатам наставник на всі ці пригоди – дивись у проекті Пацанки Нове життя 2 сезон.


Пацанки створюють музичну групу

Олексій Гончаренко покликав золоту трійку першого сезону не тільки, щоб знову вислуховувати їхні сварки. Виявляється, музичний продюсер Володимир Бебешко зацікавився учасницями. Він вважає їх дуже харизматичними та пророкує майбутнє в шоу-бізнесі. Він хоче створити з ними музичний проект із направленням проти проституції, п'янок і насильства. Але для цього учасницям Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 16 випуск доведеться відмовитися від шкідливих звичок і розгульного способу життя.

Не пропусти вирішення конфлікту між Юлею та Ірою? Учасниці, нарешті, побилися, а Галя уявила себе «голубом миру».


Останній герой шоу Пацанки Нове життя 2 сезон: у ролях «качка» і «ботан»

Похід Каті та Доріани триває. Виживати в диких умовах звиклим до домашнього комфорту дівчатам із кожним днем ​​все важче. Сьогодні їм потрібно було шукати в лісі їжу: вужів і жаб. Як вони відреагували на це завдання? І чим увесь цей час була зайнята Яна Ковальська?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 16 випуск від 30.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 15 випуск.