Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Запальні танці в пентхаусі та вечірка з розмахом у Полудневич
<p><strong>Незмінна трійка учасниць шоу Пацанки Нове життя Іра, Галя та Юля всерйоз задумалися про музичну кар'єру й шукають доступні шляхи до сцени. А Дорі з Катею повернулися в блага цивілізації.</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 17 випуск від 04.12.2018 щаслива трійця Слюнько, Полудневич і Чайка почали пошуки нового продюсера. У минулому випуску вони отримали відмову від Володимира Бебешка, який і підкинув їм ідею створити музичну групу. Але почувши, як співають учасниці, він навідріз відмовився з ними працювати.</p><p>Героїні проекту Пацанки Нове життя 2 сезон перебирали оголошення. І вирішили, що підуть до Михайла Ясинського – успішного продюсера, який співпрацює з Ольгою Поляковою, Максом Барських і Світланою Лободою. Не записуючись на прийом, з пивом і закусками, пацанки увірвалися на нараду до Михайла. Як він відреагував на нежданих гостей? І чи змогли дівчата домовитися з ним? Дивись онлайн у 17 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон.</p><p><br></p><p><strong>Обмін новинами</strong></p><p>Катя й Даріана, нарешті, повернулися додому з походу. Яна вже почала нервувати й подумувала викликати СБУ: сусідок 2 дні не було вдома! Від щастя знову відчувати домашній затишок Остафійчук цілувала ковролін у пентхаусі.</p><p>«Вона мене потягла в ліс, я купалася в болоті, на мене стрибали змії, і нічого було жерти», - розповіла Дорі свої враження від відпочинку на природі.</p><p>Дівчата зізналися Ковальській про свої пригоди в шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 17 випуск. Яна вперше почула про розлучення Дорі з чоловіком Пашею. Їй і самій було що повідомити подругам.</p><p>«Нарешті, дозріла наша квіточка», - зраділа Дремова, дізнавшись про заручини Яни.</p><p>Їхню розмову несподівано перервав дзвінок Олексія Гончаренка. Він терміново викликав Ковальську до себе. Учасниці сподівалися, що продюсер Пацанки Нове життя 2 сезон подарує нареченій автомобіль або якийсь інший подарунок. Але її чекала зовсім несподівана новина!</p><p>Яка?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 17 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong> Трійки учасниць влаштували собі по вечірці. Дізнайся, які пристрасті відбувалися на святкуваннях.</p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-16" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 16 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Запальні танці в пентхаусі та вечірка з розмахом у Полудневич

Всі випуски | Сезон 2

Запальні танці в пентхаусі та вечірка з розмахом у Полудневич

Незмінна трійка учасниць шоу Пацанки Нове життя Іра, Галя та Юля всерйоз задумалися про музичну кар'єру й шукають доступні шляхи до сцени. А Дорі з Катею повернулися в блага цивілізації.


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 17 випуск від 04.12.2018 щаслива трійця Слюнько, Полудневич і Чайка почали пошуки нового продюсера. У минулому випуску вони отримали відмову від Володимира Бебешка, який і підкинув їм ідею створити музичну групу. Але почувши, як співають учасниці, він навідріз відмовився з ними працювати.

Героїні проекту Пацанки Нове життя 2 сезон перебирали оголошення. І вирішили, що підуть до Михайла Ясинського – успішного продюсера, який співпрацює з Ольгою Поляковою, Максом Барських і Світланою Лободою. Не записуючись на прийом, з пивом і закусками, пацанки увірвалися на нараду до Михайла. Як він відреагував на нежданих гостей? І чи змогли дівчата домовитися з ним? Дивись онлайн у 17 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон.


Обмін новинами

Катя й Даріана, нарешті, повернулися додому з походу. Яна вже почала нервувати й подумувала викликати СБУ: сусідок 2 дні не було вдома! Від щастя знову відчувати домашній затишок Остафійчук цілувала ковролін у пентхаусі.

«Вона мене потягла в ліс, я купалася в болоті, на мене стрибали змії, і нічого було жерти», - розповіла Дорі свої враження від відпочинку на природі.

Дівчата зізналися Ковальській про свої пригоди в шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 17 випуск. Яна вперше почула про розлучення Дорі з чоловіком Пашею. Їй і самій було що повідомити подругам.

«Нарешті, дозріла наша квіточка», - зраділа Дремова, дізнавшись про заручини Яни.

Їхню розмову несподівано перервав дзвінок Олексія Гончаренка. Він терміново викликав Ковальську до себе. Учасниці сподівалися, що продюсер Пацанки Нове життя 2 сезон подарує нареченій автомобіль або якийсь інший подарунок. Але її чекала зовсім несподівана новина!

Яка?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 17 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua. Трійки учасниць влаштували собі по вечірці. Дізнайся, які пристрасті відбувалися на святкуваннях.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 16 випуск.