Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Несподівані гості в пентхаусі й охоронець для Дремової та Дорі
<p>Вечірка старої трійки учасниць Юлі Чайки, Галі Полудневич й Іри Слюнько затягнулася. Готельний номер, дороге шампанське й морепродукти, шуби та прикраси... здається, Галя забула, що її золота картка не безлімітна.</p><p><br></p><p>Кальмари та восьминоги, тигрові креветки – що тільки не замовляла «золота трійця» в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 18 випуск від 04.12.2018. Після ситного сніданку героїнь потягнуло на подвиги та шопінг. Спочатку подруги відвідали ювелірний магазин, а після вирішили, що їм не завадять натуральні шуби. Іра, Юля й Галя настільки вжилися в ролі богемних левиць, що опинилися без даху над головою. Що сталося з подругами – дивись у новому випуску шоу Пацанки Нове життя 2 сезон.</p><p><br></p><p><strong>Хто став несподіваним гостем пентхауса?</strong></p><p>Даріана і Катя зі сльозами проводжали Яну Ковальську, яка реалізувала свою мрію й покинула проект Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон. Втрата виявилася для них занадто глибокою – Дорі заявила, що не бажає впускати когось у пентхаус, крім Яни. І позапечатала кімнату колишньої учасниці за допомогою клейких стрічок і наклейок «Обережно, вб'є!»</p><p>Але нове життя триває, і треба було повертатися до своєї роботи.</p><p>Даріана повернулася в студію балету Амадора. Уже за виробленою звичкою в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск дівчина прийшла раніше, швидко прибрала в приміщенні й зробила каву, а після почала репетирувати. Несподівано на її ранкове тренування потрапив Амадор Лопез! Чи оцінив він старання Дорі?</p><p>А Катя Дремова повернулася до зовнішніх змін у проекті Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 18 випуск і дізнайся, на яку б'юті-процедуру зважилася учасниця? І що змінилося в її зовнішності?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чому до пари нових учасниць приставили охоронця?</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-17" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 17 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Несподівані гості в пентхаусі й охоронець для Дремової та Дорі

Всі випуски | Сезон 2

Несподівані гості в пентхаусі й охоронець для Дремової та Дорі

Вечірка старої трійки учасниць Юлі Чайки, Галі Полудневич й Іри Слюнько затягнулася. Готельний номер, дороге шампанське й морепродукти, шуби та прикраси... здається, Галя забула, що її золота картка не безлімітна.


Кальмари та восьминоги, тигрові креветки – що тільки не замовляла «золота трійця» в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск від 04.12.2018. Після ситного сніданку героїнь потягнуло на подвиги та шопінг. Спочатку подруги відвідали ювелірний магазин, а після вирішили, що їм не завадять натуральні шуби. Іра, Юля й Галя настільки вжилися в ролі богемних левиць, що опинилися без даху над головою. Що сталося з подругами – дивись у новому випуску шоу Пацанки Нове життя 2 сезон.


Хто став несподіваним гостем пентхауса?

Даріана і Катя зі сльозами проводжали Яну Ковальську, яка реалізувала свою мрію й покинула проект Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон. Втрата виявилася для них занадто глибокою – Дорі заявила, що не бажає впускати когось у пентхаус, крім Яни. І позапечатала кімнату колишньої учасниці за допомогою клейких стрічок і наклейок «Обережно, вб'є!»

Але нове життя триває, і треба було повертатися до своєї роботи.

Даріана повернулася в студію балету Амадора. Уже за виробленою звичкою в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск дівчина прийшла раніше, швидко прибрала в приміщенні й зробила каву, а після почала репетирувати. Несподівано на її ранкове тренування потрапив Амадор Лопез! Чи оцінив він старання Дорі?

А Катя Дремова повернулася до зовнішніх змін у проекті Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 18 випуск і дізнайся, на яку б'юті-процедуру зважилася учасниця? І що змінилося в її зовнішності?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, чому до пари нових учасниць приставили охоронця?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 17 випуск.