Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даріана дає перший концерт, а Слюнько виявляє погром у квартирі
<p>Трійка старих учасниць проекту Пацанки Нове життя отримала відповідь від продюсера Михайла Ясинського. Даріана вперше виходить на сцену з балетом Амадора Лопеза, а Дремова на порозі роману?</p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 19 випуск від 05.12.2018 перед учасницями відкриваються нові можливості. Даріана йде на побачення з Маестро - Женею. Хлопець запросив її на прогулянку ще під час прощальної вечірки з Яною Ковальською. На грунті розлучення й удару в спину від коханої людини, легкий ненавязливий флірт із добряком Женею став для Дорі ковтком повітря. Хлопець запропонував їй покататися на красивих білих конях. Він навіть не здогадувався, що це одна із заповітних мрій учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон.</p><p>Але в кожну бочку так і спішать додати ложку дьогтю. У пентхаус на ім’я Остафійчук приходить повістка до суду... Що все це значить? Дивись онлайн у новому випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 19 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Дремова Катя виконує обіцянку</strong></p><p>Сусід Ярослав, з яким героїня познайомилася на спортивному майданчику під час імітації тренування для Стасі, давно кликав її на спільну пробіжку. Катя вирішила, пробіжка - це банально, і покликала хлопця на хот-йогу. Правда, вона й сама не знала, що це таке, але чула, що від цього худнуть!</p><p>Як пройшло їхнє спортивне побачення? Дізнайся в 19 випуску Пацанки Нове життя.</p><p><br></p><p><strong>Тріо пий, гуляй, кури: чи судилося Слюнько, Полудневич і Чайці вийти на велику сцену?</strong></p><p>У минулих випусках шоу Пацанки Нове життя 2 сезон подруги зацікавили продюсера Володимира Бебешка. Але почувши їхній спів, він відмовився від задуманого музичного проекту. Тому пацанки пішли на пролом до Михайла Ясинського. Нарешті, він прийняв рішення й був готовий його озвучити дівчатам. Яким став його вердикт? І чого коштуватиме героїням їхнє бажання вийти на українську естраду?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 19 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-18" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Даріана дає перший концерт, а Слюнько виявляє погром у квартирі

Всі випуски | Сезон 2

Даріана дає перший концерт, а Слюнько виявляє погром у квартирі

Трійка старих учасниць проекту Пацанки Нове життя отримала відповідь від продюсера Михайла Ясинського. Даріана вперше виходить на сцену з балетом Амадора Лопеза, а Дремова на порозі роману?


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 19 випуск від 05.12.2018 перед учасницями відкриваються нові можливості. Даріана йде на побачення з Маестро - Женею. Хлопець запросив її на прогулянку ще під час прощальної вечірки з Яною Ковальською. На грунті розлучення й удару в спину від коханої людини, легкий ненавязливий флірт із добряком Женею став для Дорі ковтком повітря. Хлопець запропонував їй покататися на красивих білих конях. Він навіть не здогадувався, що це одна із заповітних мрій учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон.

Але в кожну бочку так і спішать додати ложку дьогтю. У пентхаус на ім’я Остафійчук приходить повістка до суду... Що все це значить? Дивись онлайн у новому випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 19 випуск.


Дремова Катя виконує обіцянку

Сусід Ярослав, з яким героїня познайомилася на спортивному майданчику під час імітації тренування для Стасі, давно кликав її на спільну пробіжку. Катя вирішила, пробіжка - це банально, і покликала хлопця на хот-йогу. Правда, вона й сама не знала, що це таке, але чула, що від цього худнуть!

Як пройшло їхнє спортивне побачення? Дізнайся в 19 випуску Пацанки Нове життя.


Тріо пий, гуляй, кури: чи судилося Слюнько, Полудневич і Чайці вийти на велику сцену?

У минулих випусках шоу Пацанки Нове життя 2 сезон подруги зацікавили продюсера Володимира Бебешка. Але почувши їхній спів, він відмовився від задуманого музичного проекту. Тому пацанки пішли на пролом до Михайла Ясинського. Нарешті, він прийняв рішення й був готовий його озвучити дівчатам. Яким став його вердикт? І чого коштуватиме героїням їхнє бажання вийти на українську естраду?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 19 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 18 випуск.