Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дорі лягла під ніж: що загрожує здоров'ю учасниці?
<p>Сьогодні Даріані треба було прийняти одне з найважливіших рішень у своєму житті: погнатися за мрією та улюбленою роботою або залишитися з родиною?</p><p><br></p><p>Продюсер Олексій Гончаренко в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 20 випуск від 05.12.2018 покликав Дорі на розмову. І цього разу учасниця серіаліті з гордістю розповіла йому про свої перемоги, а не чергові поразки. Дівчина поділилася радістю - з помічників адміністратора вона виросла до танцівниці в балеті Амадора Лопеза! А в минулому випуску Пацанки Нове життя 2 сезон навіть брала участь у своєму першому виступі.</p><p>Не забула Остафійчук розповісти Олексію Геннадійовичу і про контракт на 2 роки в Японії. Вона попросила поради: чи їхати закордон, якщо тут у неї маленька дочка? Яке рішення прийшла дівчина в проекті Пацанки Нове життя, дивись онлайн 2 сезон 20 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Як просувається музична кар'єра старої трійки?</strong></p><p>Михайло Ясинський запропонував Ірі, Галі та Юлі контракт, тільки з умовою: якщо подруги не виконуватимуть його вказівки й відмовляться брати участь в будь-яких заходах, які запропонує продюсер, квартирка Слюнько в столиці перейде в його власність. У проекті Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 20 випуск дівчатам довелося також зав'язати зі шкідливими звичками.</p><p>Тепер тріо придумує собі "фішку", відмінну рису, і збирається на шопінг за новими образами. Тільки пішли учасниці вже не за дорогими шубами й прикрасами з діамантів, а за старим одягом у секонд-хенд.</p><p>У 2 сезоні Пацанки Нове життя вони сподіваються зняти кліп і швидко стати популярними. Але чи впорається щаслива трійка з усіма завданнями?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 20 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-19" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 19 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Дорі лягла під ніж: що загрожує здоров'ю учасниці?

Всі випуски | Сезон 2

Дорі лягла під ніж: що загрожує здоров'ю учасниці?

Сьогодні Даріані треба було прийняти одне з найважливіших рішень у своєму житті: погнатися за мрією та улюбленою роботою або залишитися з родиною?


Продюсер Олексій Гончаренко в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 20 випуск від 05.12.2018 покликав Дорі на розмову. І цього разу учасниця серіаліті з гордістю розповіла йому про свої перемоги, а не чергові поразки. Дівчина поділилася радістю - з помічників адміністратора вона виросла до танцівниці в балеті Амадора Лопеза! А в минулому випуску Пацанки Нове життя 2 сезон навіть брала участь у своєму першому виступі.

Не забула Остафійчук розповісти Олексію Геннадійовичу і про контракт на 2 роки в Японії. Вона попросила поради: чи їхати закордон, якщо тут у неї маленька дочка? Яке рішення прийшла дівчина в проекті Пацанки Нове життя, дивись онлайн 2 сезон 20 випуск.


Як просувається музична кар'єра старої трійки?

Михайло Ясинський запропонував Ірі, Галі та Юлі контракт, тільки з умовою: якщо подруги не виконуватимуть його вказівки й відмовляться брати участь в будь-яких заходах, які запропонує продюсер, квартирка Слюнько в столиці перейде в його власність. У проекті Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 20 випуск дівчатам довелося також зав'язати зі шкідливими звичками.

Тепер тріо придумує собі "фішку", відмінну рису, і збирається на шопінг за новими образами. Тільки пішли учасниці вже не за дорогими шубами й прикрасами з діамантів, а за старим одягом у секонд-хенд.

У 2 сезоні Пацанки Нове життя вони сподіваються зняти кліп і швидко стати популярними. Але чи впорається щаслива трійка з усіма завданнями?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 20 випуск від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 19 випуск.