Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перший кліп пацанок і творчий вечір Дремової
<p>Не пропусти: стара трійця учасниць Пацанки Нове життя знімає перший в історії їхньої недовгої музичної кар'єри кліп і відправляється в концертний тур! Тільки як вони зібралися співати наживо, якщо подругам відверто наступив на вухо ведмідь?</p><p><br></p><p>Винахідливе тріо Галя Полудневич, Юля Чайка та Іра Слюнько в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 21 випуск від 06.12.2018 придумали, як зняти кліп і не витратити ні копійки! Відзняти матеріал за рекламу їм допомогла Олена Винярська - дуже популярний кліпмейкер на території України та колишнього Радянського Союзу. На один день дівчата перевтілилися в справжніх королев: із шикарними об'ємними перуками, у білих мереживних сукнях і, звичайно, із золотими коронами. Знятися краще Полякової - таку мету учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон поставили перед собою. Що в них вийшло? І як знімають кліпи музиканти? Дізнайся в новому випуску!</p><p>Важче, ніж відзняти відеоролик, Галі, Юлі та Ірі стало сказати продюсерові про свою ініціативу. До того ж настав час вибрати назву для групи. Поспішай дізнатися, під яким ім'ям виступатимуть подруги і хто за іронією долі стане їхнім концертним директором?</p><p><br></p><p><strong>Катя Дремова пише вірші?</strong></p><p>Несподівано для всіх глядачів у шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 21 випуск Даріана відкрила секрет - Катя пише вірші. Вона вирішила віддячити ботану за турботу й підтримку після операції та записала її брати участь у літературному вечорі. Разом із Маестро вони допомогли Дремовій записати відеозвернення до фанатів під акомпанемент гітари. Стася теж доклала руку й вибрала для поетеси лук на сьогоднішній виступ.</p><p>Стеж за розвитком нових романтичних відносин Дорі в 2 сезоні Пацанки Нове життя і за ніжним сором'язливим фліртом Ярослава з Катею. У 21 випуску ти зможеш почути ексклюзивне декламування віршів Дремовою, а також дізнатися, чому стара трійця оголосила війну новеньким.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 21 випуск від 06.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-20" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 20 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Перший кліп пацанок і творчий вечір Дремової

Всі випуски | Сезон 2

Перший кліп пацанок і творчий вечір Дремової

Не пропусти: стара трійця учасниць Пацанки Нове життя знімає перший в історії їхньої недовгої музичної кар'єри кліп і відправляється в концертний тур! Тільки як вони зібралися співати наживо, якщо подругам відверто наступив на вухо ведмідь?


Винахідливе тріо Галя Полудневич, Юля Чайка та Іра Слюнько в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 21 випуск від 06.12.2018 придумали, як зняти кліп і не витратити ні копійки! Відзняти матеріал за рекламу їм допомогла Олена Винярська - дуже популярний кліпмейкер на території України та колишнього Радянського Союзу. На один день дівчата перевтілилися в справжніх королев: із шикарними об'ємними перуками, у білих мереживних сукнях і, звичайно, із золотими коронами. Знятися краще Полякової - таку мету учасниці Пацанки Нове життя 2 сезон поставили перед собою. Що в них вийшло? І як знімають кліпи музиканти? Дізнайся в новому випуску!

Важче, ніж відзняти відеоролик, Галі, Юлі та Ірі стало сказати продюсерові про свою ініціативу. До того ж настав час вибрати назву для групи. Поспішай дізнатися, під яким ім'ям виступатимуть подруги і хто за іронією долі стане їхнім концертним директором?


Катя Дремова пише вірші?

Несподівано для всіх глядачів у шоу Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 21 випуск Даріана відкрила секрет - Катя пише вірші. Вона вирішила віддячити ботану за турботу й підтримку після операції та записала її брати участь у літературному вечорі. Разом із Маестро вони допомогли Дремовій записати відеозвернення до фанатів під акомпанемент гітари. Стася теж доклала руку й вибрала для поетеси лук на сьогоднішній виступ.

Стеж за розвитком нових романтичних відносин Дорі в 2 сезоні Пацанки Нове життя і за ніжним сором'язливим фліртом Ярослава з Катею. У 21 випуску ти зможеш почути ексклюзивне декламування віршів Дремовою, а також дізнатися, чому стара трійця оголосила війну новеньким.


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 21 випуск від 06.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 20 випуск.