Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Погоня за "Перегаром" і помста Даріани
<p>Група "Перегар" підняла на вуха весь Залізний Порт. Без п'яти хвилин знаменитості вже святкували свою славу холодним пивом і свіжою рибкою. Вони ніяк не могли здогадатися, що їхній новий концертний директор Даріана Олександрівна відправилася за ними в справжню погоню!</p><p><br></p><p>Не розгубившись, Дорі в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 22 випуск від 06.12.2018 викликає на підмогу Катю Дремову. Концертним директором бути важко, а в тріо "Перегар" і зовсім нестерпно. У минулій серії Іра Слюнько, Галя Полудневич і Юля Чайка залишили дівчину на заправці посеред траси. Але, схоже, Дорі зроблена з міцного тіста! Ботан, своєю чергою, взяла з собою охоронця Ярослава, і всі троє героїв шоу Пацанки Нове життя 2 сезон помчали на граничній швидкості за старими учасницями.</p><p>Усе йшло, як по маслу, поки автомобіль Ярика не зупинила патрульна поліція. А пред'явити їм права й документи на машину неможливо! Тому що охоронець, збираючись похапцем, забув їх у пентхаусі. Що робити? Даріана вирішує - треба рятувати ситуацію. У 22 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон вона прикидається вагітною, у якої відійшли води.</p><p>"Імпровізація - це наш коньок", - гордо підсумувала Дремова.</p><p>Чи повірили дівчатам правоохоронці? І чия виявилася машина? Дивись за мить!</p><p><br></p><p><strong>Реванш концертного директора</strong></p><p>Даріана не збиралася шукати групу пацанок, вона вважала, що вони самі повинні прийти до неї. І використавши свою безвідмовну зброю - уявний дзвінок Михайлу Ясинському, зібрала Чайку, Слюнько й Полудневич. Найбільше на світі молодий гурт боїться, що продюсер дізнається про їхню непокору, адже в контракті вони погодилися віддати йому зароблену в минулому сезоні Пацанки Нове життя квартиру Іри, якщо порушать умови.</p><p>Дізнайся, куди Даріана поселила трійцю, щоб помститися? І як вони з Дремовою провели день у Залізному Порту?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 22 випуск від 06.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-21" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 21 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Погоня за "Перегаром" і помста Даріани

Всі випуски | Сезон 2

Погоня за "Перегаром" і помста Даріани

Група "Перегар" підняла на вуха весь Залізний Порт. Без п'яти хвилин знаменитості вже святкували свою славу холодним пивом і свіжою рибкою. Вони ніяк не могли здогадатися, що їхній новий концертний директор Даріана Олександрівна відправилася за ними в справжню погоню!


Не розгубившись, Дорі в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 22 випуск від 06.12.2018 викликає на підмогу Катю Дремову. Концертним директором бути важко, а в тріо "Перегар" і зовсім нестерпно. У минулій серії Іра Слюнько, Галя Полудневич і Юля Чайка залишили дівчину на заправці посеред траси. Але, схоже, Дорі зроблена з міцного тіста! Ботан, своєю чергою, взяла з собою охоронця Ярослава, і всі троє героїв шоу Пацанки Нове життя 2 сезон помчали на граничній швидкості за старими учасницями.

Усе йшло, як по маслу, поки автомобіль Ярика не зупинила патрульна поліція. А пред'явити їм права й документи на машину неможливо! Тому що охоронець, збираючись похапцем, забув їх у пентхаусі. Що робити? Даріана вирішує - треба рятувати ситуацію. У 22 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон вона прикидається вагітною, у якої відійшли води.

"Імпровізація - це наш коньок", - гордо підсумувала Дремова.

Чи повірили дівчатам правоохоронці? І чия виявилася машина? Дивись за мить!


Реванш концертного директора

Даріана не збиралася шукати групу пацанок, вона вважала, що вони самі повинні прийти до неї. І використавши свою безвідмовну зброю - уявний дзвінок Михайлу Ясинському, зібрала Чайку, Слюнько й Полудневич. Найбільше на світі молодий гурт боїться, що продюсер дізнається про їхню непокору, адже в контракті вони погодилися віддати йому зароблену в минулому сезоні Пацанки Нове життя квартиру Іри, якщо порушать умови.

Дізнайся, куди Даріана поселила трійцю, щоб помститися? І як вони з Дремовою провели день у Залізному Порту?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 22 випуск від 06.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 21 випуск.