Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: За Галею в Залізний Порт: Павлуша має намір повернути кохану
<p>Що тільки не робила щаслива трійка за два сезони Пацанки Нове життя: відкривали кав'ярню, виходили заміж, вели тревел-блог, шукали спонсорів. Усе із часом прогорало через гарячий темперамент дівчат. Але, здається, вони нарешті знайшли, куди направити свою божевільну енергію.</p><p><br></p><p>Учасниці шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 23 випуск від 07.12.2018 Іра, Юля та Галя подалися в музиканти. Вони створили жіноче тріо "Перегар", змором взяли продюсера Михайла Ясинського та вмовили його співпрацювати. Але чоловік продав їм свої послуги не просто так, а під заставу квартири Слюнько - призового фонду минулого сезону Пацанки Нове життя.</p><p>За іронією долі концертним директором Полудневич, Чайки й Слюнько стала Даріана Остафійчук. Дівчина давно мріяла стати "директором шоу-бізнесу", і ось її зоряний час! Більше ніяких костюмів хот-дога та боді-арт хостес. Дивись онлайн 23 випуск 2 сезону Від пацанки до панянки Нове життя та познайомся із суворим керівником, яким стала Дорі.</p><p><br></p><p><strong>Справи сердечні</strong></p><p>Несподівано в Залізному Порту Галя "Клеопатра" зустріла фермера Павлушу. Чоловік покладав на їхні стосунки великі надії, поки Полудневич мало не витратила всі його гроші на найдорожчі шуби й ледь не зрадила на більярдному столі. І навіть після цього Павлуша приїхав до курортного містечка в надії, що в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон у них ще є майбутнє. Як його зустріла трійка старих учасниць? І хто несподівано став допомагати йому завоювати Полудневич?</p><p>Іра Слюнько теж раптово потрапила на побачення. Та так, що забувала і про виступ, і про квартиру. Невже героїня проекту Пацанки Нове життя у 23 випуску зібралася заміж?</p><p><br></p><p><strong>Дізнайся всі подробиці! Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 23 випуск від 07.12.2018 на сайті Телепортал.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-22" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 22 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

За Галею в Залізний Порт: Павлуша має намір повернути кохану

Всі випуски | Сезон 2

За Галею в Залізний Порт: Павлуша має намір повернути кохану

Що тільки не робила щаслива трійка за два сезони Пацанки Нове життя: відкривали кав'ярню, виходили заміж, вели тревел-блог, шукали спонсорів. Усе із часом прогорало через гарячий темперамент дівчат. Але, здається, вони нарешті знайшли, куди направити свою божевільну енергію.


Учасниці шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 23 випуск від 07.12.2018 Іра, Юля та Галя подалися в музиканти. Вони створили жіноче тріо "Перегар", змором взяли продюсера Михайла Ясинського та вмовили його співпрацювати. Але чоловік продав їм свої послуги не просто так, а під заставу квартири Слюнько - призового фонду минулого сезону Пацанки Нове життя.

За іронією долі концертним директором Полудневич, Чайки й Слюнько стала Даріана Остафійчук. Дівчина давно мріяла стати "директором шоу-бізнесу", і ось її зоряний час! Більше ніяких костюмів хот-дога та боді-арт хостес. Дивись онлайн 23 випуск 2 сезону Від пацанки до панянки Нове життя та познайомся із суворим керівником, яким стала Дорі.


Справи сердечні

Несподівано в Залізному Порту Галя "Клеопатра" зустріла фермера Павлушу. Чоловік покладав на їхні стосунки великі надії, поки Полудневич мало не витратила всі його гроші на найдорожчі шуби й ледь не зрадила на більярдному столі. І навіть після цього Павлуша приїхав до курортного містечка в надії, що в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон у них ще є майбутнє. Як його зустріла трійка старих учасниць? І хто несподівано став допомагати йому завоювати Полудневич?

Іра Слюнько теж раптово потрапила на побачення. Та так, що забувала і про виступ, і про квартиру. Невже героїня проекту Пацанки Нове життя у 23 випуску зібралася заміж?


Дізнайся всі подробиці! Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 23 випуск від 07.12.2018 на сайті Телепортал.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 22 випуск.