Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фінал сезону: кому дістався кейс, набитий грошима
<p><strong>Не пропусти всі найважливіші події сезону: яким був виступ "Перегару" в Залізному Порту, хто вийшов заміж і що сталося з Яною Ковальською?</strong></p><p><br></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 24 випуск від 07.12.2018 дізнайся результати глядацького голосування та найцікавіші подробиці про зміни, які сталися з учасницями після зйомок.</p><p><br></p><p>На початку нового сезону проекту Пацанки Нове життя героїні ставили перед собою цілі. Іра Слюнько хотіла радувати дітей. Але замість цього радувала аферистів, які мало не відібрали в неї квартиру. Бідна нерухомість ледь не згоріла, коли дівчина намагалася запекти качку й ледь вижила після погрому Юлі Чайки. Сама чорнява красуня збиралася стати тревел-блогером. Правда, за час проекту Пацанки Нове життя 2 сезон подорожі в Юлі виходили тільки в клуб і запій. Учасниця могла би змінитися в шлюбі, але весілля зірвала Слюнько, яка невчасно переспала із нареченим Саміром. А Клеопатра-Галя швидко зорієнтувалася та знайшла спонсора Пашу, який закохався в неї до нестями.</p><p>Чоловік не зміг забути Полудневич і приїхав за нею через всю Україну в Залізний Порт. У 24 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон дізнайся, як Катя сватала Павла подрузі і яким була остаточна відповідь Галі на почуття спонсора?</p><p>Даріана за час сезону встигла побувати і сосискою, і зеленим гобліном, і танцівницею в пір'ї. Тепер вона отримала бажане - посаду концертного директора. Чи пробачить їй самовільний вихід на сцену Михайло Ясинський - продюсер тріо "Перегар" в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 24 випуск!</p><p>А що ж Ботан? Катя схудла, змінила стиль одягу, працювала над упевненістю в собі і, здається, стала вибиратися з ями комплексів. Чи змогла вона знайти любов?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 24 випуск від 07.12.2018 на сайті Телепортал! Не пропусти яскравий фінал улюбленого проекту!</strong></p><p><strong>Не встиг побачити попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-23" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 23 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Фінал сезону: кому дістався кейс, набитий грошима

Всі випуски | Сезон 2

Фінал сезону: кому дістався кейс, набитий грошима

Не пропусти всі найважливіші події сезону: яким був виступ "Перегару" в Залізному Порту, хто вийшов заміж і що сталося з Яною Ковальською?


У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 24 випуск від 07.12.2018 дізнайся результати глядацького голосування та найцікавіші подробиці про зміни, які сталися з учасницями після зйомок.


На початку нового сезону проекту Пацанки Нове життя героїні ставили перед собою цілі. Іра Слюнько хотіла радувати дітей. Але замість цього радувала аферистів, які мало не відібрали в неї квартиру. Бідна нерухомість ледь не згоріла, коли дівчина намагалася запекти качку й ледь вижила після погрому Юлі Чайки. Сама чорнява красуня збиралася стати тревел-блогером. Правда, за час проекту Пацанки Нове життя 2 сезон подорожі в Юлі виходили тільки в клуб і запій. Учасниця могла би змінитися в шлюбі, але весілля зірвала Слюнько, яка невчасно переспала із нареченим Саміром. А Клеопатра-Галя швидко зорієнтувалася та знайшла спонсора Пашу, який закохався в неї до нестями.

Чоловік не зміг забути Полудневич і приїхав за нею через всю Україну в Залізний Порт. У 24 випуску Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон дізнайся, як Катя сватала Павла подрузі і яким була остаточна відповідь Галі на почуття спонсора?

Даріана за час сезону встигла побувати і сосискою, і зеленим гобліном, і танцівницею в пір'ї. Тепер вона отримала бажане - посаду концертного директора. Чи пробачить їй самовільний вихід на сцену Михайло Ясинський - продюсер тріо "Перегар" в шоу Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 24 випуск!

А що ж Ботан? Катя схудла, змінила стиль одягу, працювала над упевненістю в собі і, здається, стала вибиратися з ями комплексів. Чи змогла вона знайти любов?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 24 випуск від 07.12.2018 на сайті Телепортал! Не пропусти яскравий фінал улюбленого проекту!

Не встиг побачити попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 23 випуск.