Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Полювання за унітазом і перший робочий досвід
<p><strong>Катя всерйоз взялася за зміну свого образу: вона позбавляється від всіх старих речей і перефарбовує волосся. А старі учасниці проекту Пацанки Нове життя полюють за унітазом.</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 3 випуск від 08.11.2018 Катя вирішує розпродати весь свій одяг, щоб почати із чистого аркуша. Їй на допомогу приходить сам Дмитро Коляденко! Дівчина намагається впарити йому свою кофту за 100 грн. Чи поведеться шоу-мен? Стася – посол стилю від продюсера Пацанки Нове життя Олексія Гончаренка – наполягала на тому, щоб позбутися Катіної футболки з символікою чарівної школи Хогвартс. Але власниця не хотіла її продавати – вона віддасть футболку даром тому, хто захоплюється всесвітом юного чарівника Гаррі.</p><p>Стася порадила підопічній піти на курси особистісного росту, тому що вважає, Катя не впоралася би з розпродажем без Коляденко. Учасниця-всезнайка шоу Пацанки Нове життя 2 сезон вирішила, що впевненості в собі їй додасть рудий колір. Вона попросила сусідок Яну та Даріану перефарбувати їй волосся. Але під час рестайлінгу щось пішло не так...</p><p><strong>«Ти ржавієш», - шоковано вигукнула Остафійчук. Що сталося і наскільки сильно змінився образ Дремової в проекті Пацанки Нове життя? Дивись онлайн 2 сезон 3 випуск!</strong></p><p>Ще одна нова учасниця Яна Ковальська сьогодні пішла на першу співбесіду. Вона влаштувалася працювати менеджером у шлюбне агентство. Дівчині суворо заборонили крутити романи з клієнтами! А ось Даріані з роботою не пощастило. У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 3 випуск вона в костюмі хот-дога рекламувала продукцію на Хрещатику.</p><p>А ось старі учасниці проекту сьогодні намагалися хоча б обзавестися унітазом. Іра захотіла заощадити та притягла з магазину стару сантехніку й навіть без бочка! Подруги обурені. До них у гості навідався колишній хлопець Галі й розповів, як нових героїнь шоу Пацанки Нове життя 2 сезон представляли на вечірці. Іра, Юля та Галя розплакалися від образи...</p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 3 випуск від 08.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-2" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 2 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Полювання за унітазом і перший робочий досвід

Всі випуски | Сезон 2

Полювання за унітазом і перший робочий досвід

Катя всерйоз взялася за зміну свого образу: вона позбавляється від всіх старих речей і перефарбовує волосся. А старі учасниці проекту Пацанки Нове життя полюють за унітазом.

У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 3 випуск від 08.11.2018 Катя вирішує розпродати весь свій одяг, щоб почати із чистого аркуша. Їй на допомогу приходить сам Дмитро Коляденко! Дівчина намагається впарити йому свою кофту за 100 грн. Чи поведеться шоу-мен? Стася – посол стилю від продюсера Пацанки Нове життя Олексія Гончаренка – наполягала на тому, щоб позбутися Катіної футболки з символікою чарівної школи Хогвартс. Але власниця не хотіла її продавати – вона віддасть футболку даром тому, хто захоплюється всесвітом юного чарівника Гаррі.

Стася порадила підопічній піти на курси особистісного росту, тому що вважає, Катя не впоралася би з розпродажем без Коляденко. Учасниця-всезнайка шоу Пацанки Нове життя 2 сезон вирішила, що впевненості в собі їй додасть рудий колір. Вона попросила сусідок Яну та Даріану перефарбувати їй волосся. Але під час рестайлінгу щось пішло не так...

«Ти ржавієш», - шоковано вигукнула Остафійчук. Що сталося і наскільки сильно змінився образ Дремової в проекті Пацанки Нове життя? Дивись онлайн 2 сезон 3 випуск!

Ще одна нова учасниця Яна Ковальська сьогодні пішла на першу співбесіду. Вона влаштувалася працювати менеджером у шлюбне агентство. Дівчині суворо заборонили крутити романи з клієнтами! А ось Даріані з роботою не пощастило. У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 3 випуск вона в костюмі хот-дога рекламувала продукцію на Хрещатику.

А ось старі учасниці проекту сьогодні намагалися хоча б обзавестися унітазом. Іра захотіла заощадити та притягла з магазину стару сантехніку й навіть без бочка! Подруги обурені. До них у гості навідався колишній хлопець Галі й розповів, як нових героїнь шоу Пацанки Нове життя 2 сезон представляли на вечірці. Іра, Юля та Галя розплакалися від образи...

Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 3 випуск від 08.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 2 випуск.