Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пацанки в гостях у нових жителів пентхауса
<p><strong>Настала чорна смуга в житті  старих учасниць проекту, а нові-готові прийти їм на допомогу.</strong></p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 5 випуск від 13.11.2018 Даріана таки отримала свій гонорар за співпрацю з відомим брендом. Незважаючи на те, що остання фотосесія була найскладніша, дівчина виконала завдання на відмінно. Учасниця в оточенні вогню продемонструвала свій сильний характер, але намагалася бути якомога жіночною. З користю провела час і Дремова: вона зареєструвалася на сайті знайомств та почала активно шукати другу половинку. Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон випуск 5 і дізнайся, який нік для сайту обрала дівчина та чому він розсмішив Даріану.</p><p><strong>Не таким позитивним був день для старих учасниць шоу Пацанки Нове життя 2 сезон.</strong> Заробітки трьох подруг закінчилися скандалом.У результаті Юля й  Галя опинилися на вулиці, але ненадовго. Переступивши через гордість та образи, дівчата поїхали до пентхауса. На здивування подруг, нові учасниці прийняли їх, і Яна навіть віддала свою кімнату. Але тільки на одну ніч! Вечірні посиденьки з ікрою та бутербродами плавно перетворилися на пошуки кавалера для Галі. Які таланти приховує дівчина, чи знайде Яна їй хлопця та скільки часу будуть гостювати старі учасниці в нових, дізнайся в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск.</p><p>Іра спробувала себе в мистецтві, щоби заробити гроші. Але  її чекало два розчарування: дівчина не вміє малювати портрети й абсолютно не знає англійської мови. Вчасно зрозумівши, що арт не для неї, Іра стала поетом і почала імпровізувати. Чи вдалося їй отримати гроші? Дивись Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон.</p><p>Водночас нові учасниці разом із Галею займаються шопінгом. В одному зі столичних супермаркетів пацанки згадали дитинство і проїхалися у візку для продуктів. Про головну причину  візиту дівчата не забули: вони придбали тільки некалорійні й корисні продукти, відмовивилися від булочок та чипсів, а от Галя накупила всього досхочу.</p><p>Юля в пентхаусі свій день проводила також з користю. Пацанка наповнила ванну, додала піни, нанесла на обличчя маску, але щось пішло не так.<strong> Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua і стань свідком спа-процедур Юлії Чайки.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-4" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 4 випуск.</strong></a></p>

Пацанки в гостях у нових жителів пентхауса

Всі випуски | Сезон 2

Пацанки в гостях у нових жителів пентхауса

Настала чорна смуга в житті  старих учасниць проекту, а нові-готові прийти їм на допомогу.

У проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск від 13.11.2018 Даріана таки отримала свій гонорар за співпрацю з відомим брендом. Незважаючи на те, що остання фотосесія була найскладніша, дівчина виконала завдання на відмінно. Учасниця в оточенні вогню продемонструвала свій сильний характер, але намагалася бути якомога жіночною. З користю провела час і Дремова: вона зареєструвалася на сайті знайомств та почала активно шукати другу половинку. Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон випуск 5 і дізнайся, який нік для сайту обрала дівчина та чому він розсмішив Даріану.

Не таким позитивним був день для старих учасниць шоу Пацанки Нове життя 2 сезон. Заробітки трьох подруг закінчилися скандалом.У результаті Юля й  Галя опинилися на вулиці, але ненадовго. Переступивши через гордість та образи, дівчата поїхали до пентхауса. На здивування подруг, нові учасниці прийняли їх, і Яна навіть віддала свою кімнату. Але тільки на одну ніч! Вечірні посиденьки з ікрою та бутербродами плавно перетворилися на пошуки кавалера для Галі. Які таланти приховує дівчина, чи знайде Яна їй хлопця та скільки часу будуть гостювати старі учасниці в нових, дізнайся в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск.

Іра спробувала себе в мистецтві, щоби заробити гроші. Але  її чекало два розчарування: дівчина не вміє малювати портрети й абсолютно не знає англійської мови. Вчасно зрозумівши, що арт не для неї, Іра стала поетом і почала імпровізувати. Чи вдалося їй отримати гроші? Дивись Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон.

Водночас нові учасниці разом із Галею займаються шопінгом. В одному зі столичних супермаркетів пацанки згадали дитинство і проїхалися у візку для продуктів. Про головну причину  візиту дівчата не забули: вони придбали тільки некалорійні й корисні продукти, відмовивилися від булочок та чипсів, а от Галя накупила всього досхочу.

Юля в пентхаусі свій день проводила також з користю. Пацанка наповнила ванну, додала піни, нанесла на обличчя маску, але щось пішло не так. Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua і стань свідком спа-процедур Юлії Чайки.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 4 випуск.