Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Учасниці в активному пошуку
<p><strong>Учасниці починають налагоджувати своє особисте життя: хтось з допомогою сайтів знайомств, інші шляхом розмов та пошуком взаєморозуміння.</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 6 випуск від 14.11.2018  Галя та Юля досі продовжують жити в пентхаусі.І це їм тільки на руку! Нові учасниці допомогли створити неперевершені образи  для бувалих пацанок. Усі дівчата вирушили на побачення.</p><p>Галя завжди хотіла заможного та красивого кавалера.Здається, мрії здійснюються: до місця зустрічі  її відвіз особистий водій чоловіка на розкішному авто зі шкіряним салоном.Дівчина стверджувала, що закохалася ще по дорозі.А їхати їй довелося дійсно далеко, адже її залицяльник-фермер, який живе за містом. На Галю чекало колоритне побачення з народними піснями та українськими стравами.Що не сподобається учасниці та для чого вона вигадала собі заможне життя? Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск.</p><p>Дремова продовжила інтернет-пошуки майбутнього хлопця й отримала те, чого хотіла.Побачення дівчини пройшло в ігровому клубі.Для Каті воно могло б бути ідеальним, якби не залицяльник. Дівчину здивувало те, що він не працює.Та справжнім шоком стала поява матері хлопця. Дивись Пацанки Нове життя 2 сезон і дізнайся скільки років горе-кавалеру та чому учасниця може потрапитиза грати за 156 ст. Кримінального кодексу України.</p><p>Юля все ж вирішила вислухати пояснення Саміра щодо дівчини, яку він підвозив.Пацанка не вірить виправдовуванням чоловіка і звинувачує його в несерйозності, згадує образи та ставлення до себе.Щоби вирішити конфлікт Самір робить «серйозну» пропозицію Юлі.Чи прийме її дівчина, дивись Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон.</p><p>А у Яни побачення перетворилося на справжнє змагання.Алекс хотів здивувати дівчину й підготував для неї екстремальні перегони на воді.Ідея їй не сподобалася, адже вона мріяла про ресторан. Але без вечері Яна не залишилася, бо на березі річки її чекала уха.</p><p>І поки інші учасниці лише шукають свого єдиного, Даріана зустрілася з чоловіком. </p><p>«Шикидим! Мурашки по шкірі»,- прокоментувала вона.</p><p>Подружжя провело приємно час, поговорили про сім’ю.Даріана поділилася своїми планами з чоловіком та розповіла про майбутнє, яке хоче для дитини.<strong> Чому зустріч закінчилася сльозами дівчини, дізнайся прямо зараз - дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки -переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-5" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск.</strong></a></p>

Учасниці в активному пошуку

Всі випуски | Сезон 2

Учасниці в активному пошуку

Учасниці починають налагоджувати своє особисте життя: хтось з допомогою сайтів знайомств, інші шляхом розмов та пошуком взаєморозуміння.

У шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск від 14.11.2018  Галя та Юля досі продовжують жити в пентхаусі.І це їм тільки на руку! Нові учасниці допомогли створити неперевершені образи  для бувалих пацанок. Усі дівчата вирушили на побачення.

Галя завжди хотіла заможного та красивого кавалера.Здається, мрії здійснюються: до місця зустрічі  її відвіз особистий водій чоловіка на розкішному авто зі шкіряним салоном.Дівчина стверджувала, що закохалася ще по дорозі.А їхати їй довелося дійсно далеко, адже її залицяльник-фермер, який живе за містом. На Галю чекало колоритне побачення з народними піснями та українськими стравами.Що не сподобається учасниці та для чого вона вигадала собі заможне життя? Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск.

Дремова продовжила інтернет-пошуки майбутнього хлопця й отримала те, чого хотіла.Побачення дівчини пройшло в ігровому клубі.Для Каті воно могло б бути ідеальним, якби не залицяльник. Дівчину здивувало те, що він не працює.Та справжнім шоком стала поява матері хлопця. Дивись Пацанки Нове життя 2 сезон і дізнайся скільки років горе-кавалеру та чому учасниця може потрапитиза грати за 156 ст. Кримінального кодексу України.

Юля все ж вирішила вислухати пояснення Саміра щодо дівчини, яку він підвозив.Пацанка не вірить виправдовуванням чоловіка і звинувачує його в несерйозності, згадує образи та ставлення до себе.Щоби вирішити конфлікт Самір робить «серйозну» пропозицію Юлі.Чи прийме її дівчина, дивись Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон.

А у Яни побачення перетворилося на справжнє змагання.Алекс хотів здивувати дівчину й підготував для неї екстремальні перегони на воді.Ідея їй не сподобалася, адже вона мріяла про ресторан. Але без вечері Яна не залишилася, бо на березі річки її чекала уха.

І поки інші учасниці лише шукають свого єдиного, Даріана зустрілася з чоловіком.

«Шикидим! Мурашки по шкірі»,- прокоментувала вона.

Подружжя провело приємно час, поговорили про сім’ю.Даріана поділилася своїми планами з чоловіком та розповіла про майбутнє, яке хоче для дитини. Чому зустріч закінчилася сльозами дівчини, дізнайся прямо зараз - дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки -переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 5 випуск.