Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Еротичний масаж і пошуки інвестора
<p><strong>У пацанок у розпалі справи амурні: Яна необережно зблизилася зі своїм клієнтом у шлюбному агентстві, Юля шукає спільну мову з новою «свекрухою», а Галя, здається, знайшла собі хорошого спонсора!</strong></p><p>Із самого ранку в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 7 випуск від 15.11.2018 день у Яни Ковальської не склався, хоча починався багатообіцяюче. Новий симпатичний друг прийшов провідати її на роботу й приніс букет квітів, що ніжно пахнули... Та тільки за красивими мріями Яна забула, що він її клієнт. А їй суворо заборонено з ними крутити романи. Правда завжди стає явною: її начальниця у 7 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон нагрянула зовсім невчасно і застала дівчину в обіймах «друга».</p><p>Праведний гнів керівництва обрушився на Яну, і вона вилетіла з роботи. Разом із тим її кинув і новий залицяльник, який під час сварки дізнався, що в пацанки є цивільний чоловік.</p><p><strong>У пошуках себе: Галя прокинулася в невідомому будинку та намагалася згадати, як її туди занесло</strong></p><p>Уже бувала учасниця Пацанки Нове життя у 2 сезон 7 випуск відкрила очі й виявила себе в заміському будинку.</p><p>«Навіщо було так багато пити», - питала вона саму себе. Вона не пам'ятала ні що робила ввечері, ні як опинилася в таких хоромах. Коли знайшла на столі сигари – вирішила, що занесло її добре. Новий залицяльник Галі в проекті Пацанки Нове життя виявився чоловіком при роках і при грошах. Він відвіз дівчину в магазин і дозволив вибирати все, що вона захоче. Тільки ось скоро почав командувати й купувати те, що подобалося тільки йому!</p><p><strong>Юля пізнає всі «радощі» сімейного життя</strong></p><p>У Пацанки Юлі не закінчуються конфлікти зі «свекрухою». Жінка незадоволена її прибиранням, тим, як вона одягається, і чиї тапочки носить. Жінка, очевидно, незадоволена перебуванням у будинку учасниці Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 7 випуск і дізнайся, що на її претензії відповіла залізна Юля?</p><p>Продюсер Геннадіч викликав до себе трійку нових героїнь, щоб поговорити про їхні успіхи й поразки. Чи залишився він задоволений їхньою поведінкою? Несподівано він зустрів у ресторані Галю з її новим інвестором. Чи здивувала його вихованка?</p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-6" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Еротичний масаж і пошуки інвестора

Всі випуски | Сезон 2

Еротичний масаж і пошуки інвестора

У пацанок у розпалі справи амурні: Яна необережно зблизилася зі своїм клієнтом у шлюбному агентстві, Юля шукає спільну мову з новою «свекрухою», а Галя, здається, знайшла собі хорошого спонсора!

Із самого ранку в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 7 випуск від 15.11.2018 день у Яни Ковальської не склався, хоча починався багатообіцяюче. Новий симпатичний друг прийшов провідати її на роботу й приніс букет квітів, що ніжно пахнули... Та тільки за красивими мріями Яна забула, що він її клієнт. А їй суворо заборонено з ними крутити романи. Правда завжди стає явною: її начальниця у 7 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон нагрянула зовсім невчасно і застала дівчину в обіймах «друга».

Праведний гнів керівництва обрушився на Яну, і вона вилетіла з роботи. Разом із тим її кинув і новий залицяльник, який під час сварки дізнався, що в пацанки є цивільний чоловік.

У пошуках себе: Галя прокинулася в невідомому будинку та намагалася згадати, як її туди занесло

Уже бувала учасниця Пацанки Нове життя у 2 сезон 7 випуск відкрила очі й виявила себе в заміському будинку.

«Навіщо було так багато пити», - питала вона саму себе. Вона не пам'ятала ні що робила ввечері, ні як опинилася в таких хоромах. Коли знайшла на столі сигари – вирішила, що занесло її добре. Новий залицяльник Галі в проекті Пацанки Нове життя виявився чоловіком при роках і при грошах. Він відвіз дівчину в магазин і дозволив вибирати все, що вона захоче. Тільки ось скоро почав командувати й купувати те, що подобалося тільки йому!

Юля пізнає всі «радощі» сімейного життя

У Пацанки Юлі не закінчуються конфлікти зі «свекрухою». Жінка незадоволена її прибиранням, тим, як вона одягається, і чиї тапочки носить. Жінка, очевидно, незадоволена перебуванням у будинку учасниці Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 7 випуск і дізнайся, що на її претензії відповіла залізна Юля?

Продюсер Геннадіч викликав до себе трійку нових героїнь, щоб поговорити про їхні успіхи й поразки. Чи залишився він задоволений їхньою поведінкою? Несподівано він зустрів у ресторані Галю з її новим інвестором. Чи здивувала його вихованка?

Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 6 випуск.