Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Галя з Даріаною затівають бійку
<p><strong>Пацанки просто не можуть без пригод! У сьогоднішньому випуску вони вплуталися в бійку, через яку робота Даріани опинилася під загрозою. Яна зібралася піти в охоронці, а Катя вирішила ризикнути й спробувати швидкі побачення.</strong></p><p><br></p><p>Дивись у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 8 випуск від 16.11.2018 продовження світської вечірки з позеленілою Даріаною в ролі боді-арт хостес. Для Галі, яка випадково опинилася в центрі подій зі своїм новим спонсором-фермером, все складалося якнайкраще: і гарна сукня, і яскравий макіяж, і привабливо скуйовджене волосся... Їй вдалося вразити навіть продюсера Олексія Гончаренка своїми успіхами. Але тим і відоме шоу Пацанки Нове життя, що після феєричних успіхів дівчат часто чекає падіння.</p><p><br></p><p><strong>У проекті Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 8 випуск розлючена роботою Даріана провокує Галю на бійку!</strong></p><p>Вона сміялася, що стара учасниця шоу привела в ресторан дідуся. Відповідь Полудневич не змусила чекати... Після бійки Яна раптово прийшла на допомогу Галі й опрацювала їй бойові травми – порізи на нозі. Її «пацієнтку» поведінку конкурентки в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон дуже здивувало. Галя була їй вдячна.</p><p>Остафійчук після бійки плакала на сходовій клітці: їхала сюди за новим життям, а потрапила в старе. Їй довелося з'явитися «на страту» до власниці event-агентства Світлани. «Вона так мене отмутузила, що я б так і побити не змогла», - прокоментувала Даріана.</p><p>Що їй сказала Світлана? І чим пригрозила за витівку? Дивись в шоу пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск.</p><p><br></p><p><strong>Поки одні б'ються – інші любляться</strong></p><p>В Іри Слюнько з'явився нових залицяльник – будівельник, який тягає їй матеріали для ремонту. А ось Катя зважилася сходити на серію швидких побачень. Як далеко готова зайти Іра заради безкоштовного ремонту й на кого клюне Катя?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-7" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 7 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Галя з Даріаною затівають бійку

Всі випуски | Сезон 2

Галя з Даріаною затівають бійку

Пацанки просто не можуть без пригод! У сьогоднішньому випуску вони вплуталися в бійку, через яку робота Даріани опинилася під загрозою. Яна зібралася піти в охоронці, а Катя вирішила ризикнути й спробувати швидкі побачення.


Дивись у шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск від 16.11.2018 продовження світської вечірки з позеленілою Даріаною в ролі боді-арт хостес. Для Галі, яка випадково опинилася в центрі подій зі своїм новим спонсором-фермером, все складалося якнайкраще: і гарна сукня, і яскравий макіяж, і привабливо скуйовджене волосся... Їй вдалося вразити навіть продюсера Олексія Гончаренка своїми успіхами. Але тим і відоме шоу Пацанки Нове життя, що після феєричних успіхів дівчат часто чекає падіння.


У проекті Від пацанки до панянки Нове життя 2 сезон 8 випуск розлючена роботою Даріана провокує Галю на бійку!

Вона сміялася, що стара учасниця шоу привела в ресторан дідуся. Відповідь Полудневич не змусила чекати... Після бійки Яна раптово прийшла на допомогу Галі й опрацювала їй бойові травми – порізи на нозі. Її «пацієнтку» поведінку конкурентки в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон дуже здивувало. Галя була їй вдячна.

Остафійчук після бійки плакала на сходовій клітці: їхала сюди за новим життям, а потрапила в старе. Їй довелося з'явитися «на страту» до власниці event-агентства Світлани. «Вона так мене отмутузила, що я б так і побити не змогла», - прокоментувала Даріана.

Що їй сказала Світлана? І чим пригрозила за витівку? Дивись в шоу пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск.


Поки одні б'ються – інші любляться

В Іри Слюнько з'явився нових залицяльник – будівельник, який тягає їй матеріали для ремонту. А ось Катя зважилася сходити на серію швидких побачень. Як далеко готова зайти Іра заради безкоштовного ремонту й на кого клюне Катя?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 7 випуск.