Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даріана збирається покинути проект?
<p><strong>Серед нових учасниць проекту Даріани, Яни та Каті назрів конфлікт. Дівчатам набридло, що продюсер Олексій Гончаренко раз у раз задаровує зубрилку Дремову подарунками та походами до спа-салону! Обурення від несправедливості досягло апогею!</strong></p><p><br></p><p>Ще одна захисниця прав і вселенської справедливості Юля Чайка в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2" target="_blank">Пацанки Нове життя 2 сезон</a> 9 випуск від 20.11.2018 бореться за увагу Васі з його бабусею. Жінка знову викликала його серед дня, зірвавши плани пари прогулятися, щоб хлопець замінив батарейки в пульті від телевізора. Юля розлютилася! Або Вася бреше та зраджує їй, або не має внутрішнього стрижня... Один варіант гірше іншого.</p><p>У 9 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон учасниця викликає на допомогу Галю. Подруга вважає, що Чайка стала занадто м'якою й поступливою. Юля в пориві злості знімає майстер-клас для «бабусі», як треба міняти батарейки. Раптово у двері дзвонять... На порозі Галин фермер із букетом квітів. Здається, чоловік по вуха закохався в учасницю проекту Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 9 випуск: що Полудневич вирішить робити далі? Чи продовжить вона стосунки з фермером за 40?</p><p><br></p><p><strong>А наївна Іра, чиє серце розтопив будівельник, збирається... прописати його у квартирі?</strong></p><p>Дівчина зовсім зачарована і, очевидно, забула, якими підлими бувають чоловіки. Залицяльник-будівельник розповів їй байку про те, що через прописку в нього зривається замовлення на величезну купу грошей. Слюнько подумки вже перенеслася в Туреччину! Невже вона попадеться на гачок?</p><p><br></p><p><strong>Розбірки в пентхаусі</strong></p><p>Даріана та Яна в проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск застали Катю Дремову за черговим перефарбуванням волосся. Але важливим нюансом було те, хто саме переробляв її стиль – високий, чорнявий і накачаний хлопець, як модель з обкладинки. Невчасно улюблениці подзвонив продюсер Олексій Геннадійович – передати привіт. Учасниці Пацанки Нове життя обурені: чому він дзвонить тільки зубрилці? І скільки можна подарунків? Заздрість, яка накопичувалася кілька випусків, готова вийти назовні!</p><p>Не пропусти в новому випуску найголовнішої події: Даріана зібрала валізи та сіла на поїзд до Запоріжжя. Невже дівчина покине проект?</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/pacankynewlife/sezon-2/vypusk-8" target="_blank"><strong>Пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Даріана збирається покинути проект?

Всі випуски | Сезон 2

Даріана збирається покинути проект?

Серед нових учасниць проекту Даріани, Яни та Каті назрів конфлікт. Дівчатам набридло, що продюсер Олексій Гончаренко раз у раз задаровує зубрилку Дремову подарунками та походами до спа-салону! Обурення від несправедливості досягло апогею!


Ще одна захисниця прав і вселенської справедливості Юля Чайка в шоу Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск від 20.11.2018 бореться за увагу Васі з його бабусею. Жінка знову викликала його серед дня, зірвавши плани пари прогулятися, щоб хлопець замінив батарейки в пульті від телевізора. Юля розлютилася! Або Вася бреше та зраджує їй, або не має внутрішнього стрижня... Один варіант гірше іншого.

У 9 випуску Пацанки Нове життя 2 сезон учасниця викликає на допомогу Галю. Подруга вважає, що Чайка стала занадто м'якою й поступливою. Юля в пориві злості знімає майстер-клас для «бабусі», як треба міняти батарейки. Раптово у двері дзвонять... На порозі Галин фермер із букетом квітів. Здається, чоловік по вуха закохався в учасницю проекту Пацанки Нове життя. Дивись онлайн 2 сезон 9 випуск: що Полудневич вирішить робити далі? Чи продовжить вона стосунки з фермером за 40?


А наївна Іра, чиє серце розтопив будівельник, збирається... прописати його у квартирі?

Дівчина зовсім зачарована і, очевидно, забула, якими підлими бувають чоловіки. Залицяльник-будівельник розповів їй байку про те, що через прописку в нього зривається замовлення на величезну купу грошей. Слюнько подумки вже перенеслася в Туреччину! Невже вона попадеться на гачок?


Розбірки в пентхаусі

Даріана та Яна в проекті Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск застали Катю Дремову за черговим перефарбуванням волосся. Але важливим нюансом було те, хто саме переробляв її стиль – високий, чорнявий і накачаний хлопець, як модель з обкладинки. Невчасно улюблениці подзвонив продюсер Олексій Геннадійович – передати привіт. Учасниці Пацанки Нове життя обурені: чому він дзвонить тільки зубрилці? І скільки можна подарунків? Заздрість, яка накопичувалася кілька випусків, готова вийти назовні!

Не пропусти в новому випуску найголовнішої події: Даріана зібрала валізи та сіла на поїзд до Запоріжжя. Невже дівчина покине проект?


Дивись онлайн Пацанки Нове життя 2 сезон 9 випуск від 20.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Пацанки Нове життя 2 сезон 8 випуск.