Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Кастинг: хто потрапить до двадцятки найкращих?
<p>Ти досі вважаєш, що українська фешн-індустрія відстає від світової? Сумніваєшся, якого дизайнера обрати: вітчизняного чи закордонного? Проект «Подіум» доведе, Україна може бути центром моди та стилю.</p> <p>Проект <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium">«Подіум»</a> у 1 випуску від 20.02.2019 відкрив свої двері для молодих і талановитих дизайнерів. Усе почалося з відбору конкурсантів. Судді проекту — Ольга Слонь, Іван Супрун і Лілія Літковська — озброїлися професійним нюхом, аби віднайти двадцятку відчайдухів, які зможуть перевернути з ніг на голову український світ моди. Щоб нічого не пропустити, дивіться онлайн 1 випуск проекту «Подіум».</p> <p>Серед учасників шоу «Подіум» безліч креативних, унікальних та амбіційних хлопців і дівчат. Яку тактику бою вибрали молоді дизайнери, аби виділитися з натовпу? Аматорам довелося проявити свій смак та вміння бути в тренді. Що з цього вийшло — дізнайтеся в новому випуску проекту «Подіум».</p> <p>Судді відразу дали зрозуміти — потурань на проекті не буде! Перша претендентка натрапила на гарячу руку: експерти прямо говорили всі недоліки та критикували за плагіат. Чи спрацює жорстка суддівська стратегія для вибору кращих із кращих? Відповідь шукай у проекті «Подіум» від 20.02.2019.</p> <p>Дизайнери здивували суддів не тільки своїми зухвалими характерами, а й оригінальним вбранням власного пошиву: спідня білизна, боді, верхній одяг. Одна з учасниць навіть влаштувала показ традиційного мусульманського одягу. Так вона показала — стильно виглядати можуть представниці східних країн.</p> <p>В 1 серії «Подіуму» можна зустріти багато цікавих персонажів: дизайнера-трансгендера, домогосподарку, косплеєра, шеф-кухаря, і навіть сина відомого модельєра. Суддів чекала несподіванка: один претендент на участь у шоу — безпосереднє протеже судді проекту. Чи справедливо це щодо інших учасників? Як відреагують експерти? Дізнайтесь за мить.</p> <p>У шоу «Подіум» гуру моди і стилю — Слонь, Супрун і Літковська — намагаються дати ковток свіжого повітря українській фешн-індустрії. Вразити суддів буде непросто: вони професіонали своєї справи, непідкупні, холодні до співчуття та емоцій. Чи вдасться розтопити лід у серцях експертів? Дивіться онлайн «Подіум» 1 випуск разом із Teleportal.ua</p>

Кастинг: хто потрапить до двадцятки найкращих?

Всі випуски | Сезон 1

Кастинг: хто потрапить до двадцятки найкращих?

Ти досі вважаєш, що українська фешн-індустрія відстає від світової? Сумніваєшся, якого дизайнера обрати: вітчизняного чи закордонного? Проект «Подіум» доведе, Україна може бути центром моди та стилю.

Проект «Подіум» у 1 випуску від 20.02.2019 відкрив свої двері для молодих і талановитих дизайнерів. Усе почалося з відбору конкурсантів. Судді проекту — Ольга Слонь, Іван Супрун і Лілія Літковська — озброїлися професійним нюхом, аби віднайти двадцятку відчайдухів, які зможуть перевернути з ніг на голову український світ моди. Щоб нічого не пропустити, дивіться онлайн 1 випуск проекту «Подіум».

Серед учасників шоу «Подіум» безліч креативних, унікальних та амбіційних хлопців і дівчат. Яку тактику бою вибрали молоді дизайнери, аби виділитися з натовпу? Аматорам довелося проявити свій смак та вміння бути в тренді. Що з цього вийшло — дізнайтеся в новому випуску проекту «Подіум».

Судді відразу дали зрозуміти — потурань на проекті не буде! Перша претендентка натрапила на гарячу руку: експерти прямо говорили всі недоліки та критикували за плагіат. Чи спрацює жорстка суддівська стратегія для вибору кращих із кращих? Відповідь шукай у проекті «Подіум» від 20.02.2019.

Дизайнери здивували суддів не тільки своїми зухвалими характерами, а й оригінальним вбранням власного пошиву: спідня білизна, боді, верхній одяг. Одна з учасниць навіть влаштувала показ традиційного мусульманського одягу. Так вона показала — стильно виглядати можуть представниці східних країн.

В 1 серії «Подіуму» можна зустріти багато цікавих персонажів: дизайнера-трансгендера, домогосподарку, косплеєра, шеф-кухаря, і навіть сина відомого модельєра. Суддів чекала несподіванка: один претендент на участь у шоу — безпосереднє протеже судді проекту. Чи справедливо це щодо інших учасників? Як відреагують експерти? Дізнайтесь за мить.

У шоу «Подіум» гуру моди і стилю — Слонь, Супрун і Літковська — намагаються дати ковток свіжого повітря українській фешн-індустрії. Вразити суддів буде непросто: вони професіонали своєї справи, непідкупні, холодні до співчуття та емоцій. Чи вдасться розтопити лід у серцях експертів? Дивіться онлайн «Подіум» 1 випуск разом із Teleportal.ua