Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Запекла боротьба за місце в десятці найкращих і перше дизайнерське дефіле
<p>Із двохсот претендентів на звання нового дизайнера української фешн-індустрії судді проекту вибрали двадцять щасливчиків. Але випробування на цьому не закінчуються. Місць у проекті «Подіум» усього десять. Боротьба обіцяє бути жорстокою!</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium">«Подіум»</a> 2 випуск від 27.02.2019 двадцятка відчайдухів продовжувала боротися за місце під сонцем. Щоб здобути бажану участь у шоу, молоді дизайнери за 2 години повинні були зшити із речей своїх конкурентів новий, модний лук у зовсім іншому стилі. Конкурсанти підійшли до цього завдання максимально неординарно і творчо. Хто залишився на плаву, а для кого двері проекту «Подіум» 2019 зачинилися назавжди? Дізнайтеся першими на Teleportal.ua!</p> <p>Юні таланти на чолі з ментором шоу «Подіум» Жаном Гріцфельдтом вирушили до майстерні, яка вже зовсім скоро стає рідною домівкою для десятки найкращих дизайнерів. Так символічно, що саме тут відбулося перше випробування, яке вирішило долю учасників. Ментор прийшов не з пустими руками — для конкурсантів він підготував невеликий бонус. Що припас Жан для дизайнерів, які, наче голодні вовки, накинулися на сюрприз? Дивіться онлайн проект «Подіум» 2 серія.</p> <p>Робота в майстерні шоу «Подіум» 27.02.2019 кипить: хтось безжально рве одяг конкурентів, хтось вирішив піти більш гуманними шляхами. Але є ті, які готові обманом і шахрайством здобути таке бажане місце на проекті. Як то кажуть: «На війні всі засоби хороші». Чи оцінять судді проекту «Подіум» у 2 випуску звірячу поведінку дизайнерів? Дізнайтесь за декілька хвилин.</p> <p>Ведуча й експерти шоу «Подіум» у 2 серії були вражені від побаченого на дефіле: дивні силуети костюмів, застарілий «бабусин» стиль, нерівні лінії, незрозумілі поєднання кольорів. На щастя, судді були немилосердними до подібного, спуску не дали і відразу відправили провальних дизайнерів додому. У 2 випуску «Подіум» нарешті сформувалася десятка найталановитіших і найексцентричніших дизайнерів України. Але їм ще зарано мріяти про відпочинок, визнання і світовий подіум. Попереду на відчайдухів очікує знайомство з «модним» будинком, відмова від власного гардероба й перше дизайнерське дефіле. Не гайте жодної хвилини — дивіться онлайн «Подіум» 1 сезон 2 випуск разом із Teleportal.ua</p> <p>Хочеш ще більше дізнатися зі світу фешн-індустрії? Переходь за посиланням і дивись шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-1">«Подіум» 1 випуск</a>.</p>

Запекла боротьба за місце в десятці найкращих і перше дизайнерське дефіле

Всі випуски | Сезон 1

Запекла боротьба за місце в десятці найкращих і перше дизайнерське дефіле

Із двохсот претендентів на звання нового дизайнера української фешн-індустрії судді проекту вибрали двадцять щасливчиків. Але випробування на цьому не закінчуються. Місць у проекті «Подіум» усього десять. Боротьба обіцяє бути жорстокою!

У проекті «Подіум» 2 випуск від 27.02.2019 двадцятка відчайдухів продовжувала боротися за місце під сонцем. Щоб здобути бажану участь у шоу, молоді дизайнери за 2 години повинні були зшити із речей своїх конкурентів новий, модний лук у зовсім іншому стилі. Конкурсанти підійшли до цього завдання максимально неординарно і творчо. Хто залишився на плаву, а для кого двері проекту «Подіум» 2019 зачинилися назавжди? Дізнайтеся першими на Teleportal.ua!

Юні таланти на чолі з ментором шоу «Подіум» Жаном Гріцфельдтом вирушили до майстерні, яка вже зовсім скоро стає рідною домівкою для десятки найкращих дизайнерів. Так символічно, що саме тут відбулося перше випробування, яке вирішило долю учасників. Ментор прийшов не з пустими руками — для конкурсантів він підготував невеликий бонус. Що припас Жан для дизайнерів, які, наче голодні вовки, накинулися на сюрприз? Дивіться онлайн проект «Подіум» 2 серія.

Робота в майстерні шоу «Подіум» 27.02.2019 кипить: хтось безжально рве одяг конкурентів, хтось вирішив піти більш гуманними шляхами. Але є ті, які готові обманом і шахрайством здобути таке бажане місце на проекті. Як то кажуть: «На війні всі засоби хороші». Чи оцінять судді проекту «Подіум» у 2 випуску звірячу поведінку дизайнерів? Дізнайтесь за декілька хвилин.

Ведуча й експерти шоу «Подіум» у 2 серії були вражені від побаченого на дефіле: дивні силуети костюмів, застарілий «бабусин» стиль, нерівні лінії, незрозумілі поєднання кольорів. На щастя, судді були немилосердними до подібного, спуску не дали і відразу відправили провальних дизайнерів додому. У 2 випуску «Подіум» нарешті сформувалася десятка найталановитіших і найексцентричніших дизайнерів України. Але їм ще зарано мріяти про відпочинок, визнання і світовий подіум. Попереду на відчайдухів очікує знайомство з «модним» будинком, відмова від власного гардероба й перше дизайнерське дефіле. Не гайте жодної хвилини — дивіться онлайн «Подіум» 1 сезон 2 випуск разом із Teleportal.ua

Хочеш ще більше дізнатися зі світу фешн-індустрії? Переходь за посиланням і дивись шоу «Подіум» 1 випуск.