Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Іспит на модну термінологію і скарби секонд-хенду
<p>Боротьбу за перемогу в проекті «Подіум» 2019 продовжує дев’ятка найкращих дизайнерів-аматорів України. Які випробування підготувало для них модне журі? Дізнайтесь за мить.</p><p>На долю учасників шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон</a> 3 випуск від 06.03.2019 випало 3 тижневих завдання: народне, стильне і вирішальне. Що ж, подивимось, чи не зламають такі різносторонні випробування наших відчайдухів.</p><p>Тиждень на проекті «Подіум» 2019 почався із народного завдання. Наталія Гоцій підготувала сюрприз для молодих дизайнерів. У 3 випуску вони в поті чола розробляли сучасну шкільну форму для першачків. Ентузіазму в очах учасників не знайти. Усіх налякав такий задум. Але це ще не повний «букет». Виявилось, обирали моделей не дизайнери, як це завжди буває, а самі діти. Чи змогли учасники знайти спільну мову з малечею? Відповідь шукайте в шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуск.</p><p>Дев’ятка дизайнерів зашвидко видихнула. Щоб почати створювати стильне вбрання для діток, вони мусили скласти іспит на модну термінологію. Той учасник, який заслужено здобуде звання «модного ботана» в проекті «Подіум» від 06.03.2019, зможе першим обрати тканину для свого витвору мистецтва. Дивіться далі, хто показав вищий клас із фешн-теорії.</p><p>Експерти проекту «Подіум» у 3 випуску не дали дизайнерам жодної хвилини перепочити. У наступному завданні вони повинні довести, що наділені надзвичайним і тонким відчуттям стилю. Тому, аби перевірити «модне чуття» учасників, судді шоу привезли їх на місцевий секонд-хенд. З купи одягу майбутні фешн-акули мусили обрати найкрутіші луки для Івана Супруна й Жана Гріцфельдта. Та ще і зробити так, щоб це виглядало «стильно, модно й молодіжно». Дізнайтеся першими в шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуску, кому барахолка кине рятівне коло, а кого потягне на дно?</p><p>На дизайнерів чекає останнє, вирішальне й доленосне випробування, після якого хтось один покине проект. Що підготувало для учасників суворе журі «на десерт»? Не гайте часу — дивіться онлайн «Подіум» 1 сезон 3 випуск. Фінал обіцяє бути неочікуваним!</p><p>Хочете ще більше дізнатися зі світу фешн-індустрії? Переходьте за посиланням і дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-2">«Подіум» 1 сезон 2 випуск</a>.</p>

Іспит на модну термінологію і скарби секонд-хенду

Всі випуски | Сезон 1

Іспит на модну термінологію і скарби секонд-хенду

Боротьбу за перемогу в проекті «Подіум» 2019 продовжує дев’ятка найкращих дизайнерів-аматорів України. Які випробування підготувало для них модне журі? Дізнайтесь за мить.

На долю учасників шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуск від 06.03.2019 випало 3 тижневих завдання: народне, стильне і вирішальне. Що ж, подивимось, чи не зламають такі різносторонні випробування наших відчайдухів.

Тиждень на проекті «Подіум» 2019 почався із народного завдання. Наталія Гоцій підготувала сюрприз для молодих дизайнерів. У 3 випуску вони в поті чола розробляли сучасну шкільну форму для першачків. Ентузіазму в очах учасників не знайти. Усіх налякав такий задум. Але це ще не повний «букет». Виявилось, обирали моделей не дизайнери, як це завжди буває, а самі діти. Чи змогли учасники знайти спільну мову з малечею? Відповідь шукайте в шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуск.

Дев’ятка дизайнерів зашвидко видихнула. Щоб почати створювати стильне вбрання для діток, вони мусили скласти іспит на модну термінологію. Той учасник, який заслужено здобуде звання «модного ботана» в проекті «Подіум» від 06.03.2019, зможе першим обрати тканину для свого витвору мистецтва. Дивіться далі, хто показав вищий клас із фешн-теорії.

Експерти проекту «Подіум» у 3 випуску не дали дизайнерам жодної хвилини перепочити. У наступному завданні вони повинні довести, що наділені надзвичайним і тонким відчуттям стилю. Тому, аби перевірити «модне чуття» учасників, судді шоу привезли їх на місцевий секонд-хенд. З купи одягу майбутні фешн-акули мусили обрати найкрутіші луки для Івана Супруна й Жана Гріцфельдта. Та ще і зробити так, щоб це виглядало «стильно, модно й молодіжно». Дізнайтеся першими в шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуску, кому барахолка кине рятівне коло, а кого потягне на дно?

На дизайнерів чекає останнє, вирішальне й доленосне випробування, після якого хтось один покине проект. Що підготувало для учасників суворе журі «на десерт»? Не гайте часу — дивіться онлайн «Подіум» 1 сезон 3 випуск. Фінал обіцяє бути неочікуваним!

Хочете ще більше дізнатися зі світу фешн-індустрії? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 2 випуск.