Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Look на перше побачення і «битва парасольками»
<p>На проекті «Подіум» 2019 учасників стає все менше й менше. Тільки найсильніші можуть вистояти перед жорстоким світом моди.</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон</a> 4 випуск від 13.03.2019 учасники на початку тижня почали справжню боротьбу кулаками. У бій вступила «прекрасна половина» проекту. А все через те, що Наталія Гоцій у 4 випуску «Подіум» 2019 приготувала справжній рай для дівчат і пекло для хлопців. Вони повинні були створити образ для першого побачення учасникам шоу «Топ-модель по-українськи». Цікаво, хто з дівчат узяв себе в руки, а хто піддався чарам красунчиків?</p> <p>Підступ ось у чому: вибирав тканину для дизайнерів найкращий учасник минулого тижня. Цього разу це дует Середа. Але чи змогли вони справедливо розподілити моделей між дизайнерами? Або ж підсунули комусь свиню? Дивіться в шоу «Подіум» 1 сезон 4 випуск.</p> <p>Робота кипить, пристрасті та скандали вирують… Але знайшлося місце для сердешних справ. Молоді дизайнери вже почали підбирати собі майбутню половинку. Дізнайтесь у проекті «Подіум» 1 сезон 4 випуск, хто знайшов собі даму або лицаря серця?</p> <p>Нарешті настав час демонструвати образи. Але не встигли моделі одягнути на себе костюми, як на дизайнерів звалилася гора критики. Мовляв, це не модно, а інше висить, що за сільський лук. Ох, і вередливі наші хлопці. Але в проекті «Подіум» 4 випуск останнє слово за фешн-суддями, які з першого погляду змогли визначити переможця цього конкурсу. Дивіться далі, кому вдалося здивувати модним образом, а через кого в експертів волосся аж дибки стало.</p> <p>Новий день приніс нове випробування стилем. На учасників проекту «Подіум» від 13.03.2019 чекало незвичайне завдання. Дизайнери повинні були одягнути танцюристів у певному музичному стилі, аби відзняти короткий відеоролик. Учасники проекту стали не тільки кутюр’є, але й візажистами, перукарями й операторами! Щоб хоч трішки полегшити роботу для дизайнерів, ментор проекту «Подіум» 1 сезон у 4 випуску розділив їх на команди. Але чи не стало це «рятівне коло» важким каменем для конкурсантів і не потягло когось на дно?</p> <p>Напруга з кожним завданням зростає. Аби остаточно добити дизайнерів Наталія Гоцій придумала для них неординарне завдання, так звану перевірку на кмітливість. У вирішальному завданні шоу «Подіум» 1 сезон 4 випуск учасники повинні зшити одяг із парасольок! Дізнайтесь першими, хто залишиться «в живих» після лютої боротьби.</p> <p>Дивіться онлайн проект «Подіум» 1 сезон 4 випуск на сайті Teleportal.</p> <p>Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-3">«Подіум» 1 сезон 3 випуск</a>.</p>

Look на перше побачення і «битва парасольками»

Всі випуски | Сезон 1

Look на перше побачення і «битва парасольками»

На проекті «Подіум» 2019 учасників стає все менше й менше. Тільки найсильніші можуть вистояти перед жорстоким світом моди.

У проекті «Подіум» 1 сезон 4 випуск від 13.03.2019 учасники на початку тижня почали справжню боротьбу кулаками. У бій вступила «прекрасна половина» проекту. А все через те, що Наталія Гоцій у 4 випуску «Подіум» 2019 приготувала справжній рай для дівчат і пекло для хлопців. Вони повинні були створити образ для першого побачення учасникам шоу «Топ-модель по-українськи». Цікаво, хто з дівчат узяв себе в руки, а хто піддався чарам красунчиків?

Підступ ось у чому: вибирав тканину для дизайнерів найкращий учасник минулого тижня. Цього разу це дует Середа. Але чи змогли вони справедливо розподілити моделей між дизайнерами? Або ж підсунули комусь свиню? Дивіться в шоу «Подіум» 1 сезон 4 випуск.

Робота кипить, пристрасті та скандали вирують… Але знайшлося місце для сердешних справ. Молоді дизайнери вже почали підбирати собі майбутню половинку. Дізнайтесь у проекті «Подіум» 1 сезон 4 випуск, хто знайшов собі даму або лицаря серця?

Нарешті настав час демонструвати образи. Але не встигли моделі одягнути на себе костюми, як на дизайнерів звалилася гора критики. Мовляв, це не модно, а інше висить, що за сільський лук. Ох, і вередливі наші хлопці. Але в проекті «Подіум» 4 випуск останнє слово за фешн-суддями, які з першого погляду змогли визначити переможця цього конкурсу. Дивіться далі, кому вдалося здивувати модним образом, а через кого в експертів волосся аж дибки стало.

Новий день приніс нове випробування стилем. На учасників проекту «Подіум» від 13.03.2019 чекало незвичайне завдання. Дизайнери повинні були одягнути танцюристів у певному музичному стилі, аби відзняти короткий відеоролик. Учасники проекту стали не тільки кутюр’є, але й візажистами, перукарями й операторами! Щоб хоч трішки полегшити роботу для дизайнерів, ментор проекту «Подіум» 1 сезон у 4 випуску розділив їх на команди. Але чи не стало це «рятівне коло» важким каменем для конкурсантів і не потягло когось на дно?

Напруга з кожним завданням зростає. Аби остаточно добити дизайнерів Наталія Гоцій придумала для них неординарне завдання, так звану перевірку на кмітливість. У вирішальному завданні шоу «Подіум» 1 сезон 4 випуск учасники повинні зшити одяг із парасольок! Дізнайтесь першими, хто залишиться «в живих» після лютої боротьби.

Дивіться онлайн проект «Подіум» 1 сезон 4 випуск на сайті Teleportal.

Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 3 випуск.