Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Екстремальний тиждень: тваринний фешн і реінкарнація минулих років
<p>Експерти проекту «Подіум» 2019 стають більш суворими й жорстокими. Хто цього разу розчарував їх після трьох тижневих випробувань?</p><p><strong>Народне випробування</strong></p><p>Шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон</a> 5 випуск від 23.03.2019 традиційно почалося із народного завдання. На учасників чекав сюрприз: їх привезли в поле! Навколо тиша, нікого немає… Аж раптом дизайнери чують підозрілий шум. У небі вони спостерігали, як на гелікоптері до них наближається безстрашний Іван Супрун. Він викидав у повітря шматки тканини! Здається, на учасників проекту «Подіум» 2019 у 5 випуску чекає полювання на матеріал. Хто з учасників вицепить бажане?</p><p>Але це ще були квіточки. Іван продовжував шокувати молодих дизайнерів. У шоу «Подіум» 23.03.2019 моделями для учасників стали сільські мешканці! Сімка найкращих занервувала: 100 % це будуть бабусі й дідусі, які не розуміються у фешн-трендах і з обережністю йдуть на ризик. Чи вдалось їм знайти мову зі старшим поколінням? Дізнайтеся в 5 випуску проекту «Подіум».</p><p>Мода модою, але конфлікти за розкладом. Конкурсанти настільки захопилися процесом, що й забули про людяність! Маша із дуету Середа в шоу «Подіум» 5 випуск навмисне спровокувала Сема, аби той провалив випробування. Та ще й викинула його найдорожчу згадку з Нігерії. Чи зійде витівка дівчині з рук?</p><p><strong>Стилістична перевірка на міцність</strong></p><p>У проекті «Подіум» 1 сезон 5 випуск відчуття стилю і смаку дизайнерів перевіряла Катерина Сінченко. Для них вона підготувала дуже небезпечне завдання. Катя хотіла пересвідчитися у вмінні учасників працювати з анімалістичними принтами. Оскільки всі просто жахаються таких речей, то завдання дизайнерів полягало в тому, аби оживити їх і показати справжній фешн. Кому вдалося підкорити яскравий принт, а хто з тріском провалив випробування? Дізнайтеся в шоу «Подіум» 5 випуск.</p><p><strong>Вирішальний крок</strong></p><p>На десерт Наталія Гоцій приготувала справжню хвилю жіночої краси. На дизайнерів чекало найбільш відповідальне завдання на всьому проекті «Подіум» 23.03.2019. Учасники повинні дати нове життя випускним платтям минулих років. На відчайдушну сімку чекають рюші, стрази, сітки, пишні спідниці і яскраві кольори. Чи зможуть молоді дизайнери оживити картинку минулих років?</p><p><strong>Дивіться онлайн проект «Подіум» 5 випуск на Teleportal.ua</strong></p><p>Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-4">«Подіум» 1 сезон 4 випуск</a>.</p>

Екстремальний тиждень: тваринний фешн і реінкарнація минулих років

Всі випуски: дивись з початку сезону

Екстремальний тиждень: тваринний фешн і реінкарнація минулих років

Експерти проекту «Подіум» 2019 стають більш суворими й жорстокими. Хто цього разу розчарував їх після трьох тижневих випробувань?

Народне випробування

Шоу «Подіум» 1 сезон 5 випуск від 23.03.2019 традиційно почалося із народного завдання. На учасників чекав сюрприз: їх привезли в поле! Навколо тиша, нікого немає… Аж раптом дизайнери чують підозрілий шум. У небі вони спостерігали, як на гелікоптері до них наближається безстрашний Іван Супрун. Він викидав у повітря шматки тканини! Здається, на учасників проекту «Подіум» 2019 у 5 випуску чекає полювання на матеріал. Хто з учасників вицепить бажане?

Але це ще були квіточки. Іван продовжував шокувати молодих дизайнерів. У шоу «Подіум» 23.03.2019 моделями для учасників стали сільські мешканці! Сімка найкращих занервувала: 100 % це будуть бабусі й дідусі, які не розуміються у фешн-трендах і з обережністю йдуть на ризик. Чи вдалось їм знайти мову зі старшим поколінням? Дізнайтеся в 5 випуску проекту «Подіум».

Мода модою, але конфлікти за розкладом. Конкурсанти настільки захопилися процесом, що й забули про людяність! Маша із дуету Середа в шоу «Подіум» 5 випуск навмисне спровокувала Сема, аби той провалив випробування. Та ще й викинула його найдорожчу згадку з Нігерії. Чи зійде витівка дівчині з рук?

Стилістична перевірка на міцність

У проекті «Подіум» 1 сезон 5 випуск відчуття стилю і смаку дизайнерів перевіряла Катерина Сінченко. Для них вона підготувала дуже небезпечне завдання. Катя хотіла пересвідчитися у вмінні учасників працювати з анімалістичними принтами. Оскільки всі просто жахаються таких речей, то завдання дизайнерів полягало в тому, аби оживити їх і показати справжній фешн. Кому вдалося підкорити яскравий принт, а хто з тріском провалив випробування? Дізнайтеся в шоу «Подіум» 5 випуск.

Вирішальний крок

На десерт Наталія Гоцій приготувала справжню хвилю жіночої краси. На дизайнерів чекало найбільш відповідальне завдання на всьому проекті «Подіум» 23.03.2019. Учасники повинні дати нове життя випускним платтям минулих років. На відчайдушну сімку чекають рюші, стрази, сітки, пишні спідниці і яскраві кольори. Чи зможуть молоді дизайнери оживити картинку минулих років?

Дивіться онлайн проект «Подіум» 5 випуск на Teleportal.ua

Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 4 випуск.