Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Повний абордаж: фешн-стюардеси й аватарки для бабусь
<p>Боротьба за місце на проекті «Подіум» 2019 набирає обертів. Хто з учасників цього тижня під загрозою вильоту? Як завжди це питання вирішили три випробування: народне, стилістичне і вирішальне.</p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон </a>6 випуск від 30.03.2019 для виконання першого завдання дизайнери прибули на ексклюзивну локацію — аеропорт. Учасники навіть розслабилися: невже вони кудись полетять? Єгипет, Турція, Мальдіви… Ось про що мріяла шестірка найкращих. Але <a href="https://teleportal.ua/person/nataliya-gotsiy">Наталія Гоцій</a> у 6 випуску «Подіум» розбила вщент сподівання дизайнерів. У сьогоднішній серії учасники зовсім не будуть відпочивати, а модно і стильно одягнуть стюардес.</p><p>Проте на цьому веселощі не закінчилися. На вибір тканини дизайнерам дали лише три хвилини! І тут почалася справжня битва за бажане. Хто зміг вистояти, а кого учасники залишили ні з чим? Подробиці тканинної війни далі.</p><p>Наталія Гоцій приготувала сюрприз для дуету Середи. Оскільки вони стали найкращими на минулому тижні, то ведуча проекту «Подіум» 30.03.2019 вирішила ускладнити їм завдання! Яку «свиню» підклала Наталія юним дизайнерам? Дізнайтеся вже зовсім скоро.</p><p>Учасникам не дали перевести подих після фешн-польоту! На них одразу чекало друге випробування. Цього разу Жан Гріцфельдт не змилувався над дизайнерами. Ментор проекту «Подіум» 1 сезон 6 випуск перевіряв смак і стиль учасників на... бабусях! Відчайдушній шестірці випала нагода стати інстаграм-стилістами цих леді. Дизайнери повинні були скласти декілька луків і зробити класні інста-фото. Цікаво, хто зміг перевтілити до невпізнанності жінок елегантного віку? І родзинка цього конкурсу: який подарунок отримали переможці?</p><p>Попереду на учасників чекало останнє і вирішальне випробування цього тижня. Для кого з дизайнерів воно стане переможним, а для кого провальним? Дивіться онлайн шоу «Подіум» 6 серія від 30.03.2019.</p><p>Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу<a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-5"> «Подіум» 1 сезон 5 випуск</a>.</p>

Повний абордаж: фешн-стюардеси й аватарки для бабусь

Всі випуски | Сезон 1

Повний абордаж: фешн-стюардеси й аватарки для бабусь

Боротьба за місце на проекті «Подіум» 2019 набирає обертів. Хто з учасників цього тижня під загрозою вильоту? Як завжди це питання вирішили три випробування: народне, стилістичне і вирішальне.

У проекті «Подіум» 1 сезон 6 випуск від 30.03.2019 для виконання першого завдання дизайнери прибули на ексклюзивну локацію — аеропорт. Учасники навіть розслабилися: невже вони кудись полетять? Єгипет, Турція, Мальдіви… Ось про що мріяла шестірка найкращих. Але Наталія Гоцій у 6 випуску «Подіум» розбила вщент сподівання дизайнерів. У сьогоднішній серії учасники зовсім не будуть відпочивати, а модно і стильно одягнуть стюардес.

Проте на цьому веселощі не закінчилися. На вибір тканини дизайнерам дали лише три хвилини! І тут почалася справжня битва за бажане. Хто зміг вистояти, а кого учасники залишили ні з чим? Подробиці тканинної війни далі.

Наталія Гоцій приготувала сюрприз для дуету Середи. Оскільки вони стали найкращими на минулому тижні, то ведуча проекту «Подіум» 30.03.2019 вирішила ускладнити їм завдання! Яку «свиню» підклала Наталія юним дизайнерам? Дізнайтеся вже зовсім скоро.

Учасникам не дали перевести подих після фешн-польоту! На них одразу чекало друге випробування. Цього разу Жан Гріцфельдт не змилувався над дизайнерами. Ментор проекту «Подіум» 1 сезон 6 випуск перевіряв смак і стиль учасників на... бабусях! Відчайдушній шестірці випала нагода стати інстаграм-стилістами цих леді. Дизайнери повинні були скласти декілька луків і зробити класні інста-фото. Цікаво, хто зміг перевтілити до невпізнанності жінок елегантного віку? І родзинка цього конкурсу: який подарунок отримали переможці?

Попереду на учасників чекало останнє і вирішальне випробування цього тижня. Для кого з дизайнерів воно стане переможним, а для кого провальним? Дивіться онлайн шоу «Подіум» 6 серія від 30.03.2019.

Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 5 випуск.