Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Стометровий заплив: пляжна мода й інста-look для світських левиць
<p>Минулого тижня з проекту «Подіум» не пішов жоден учасник. Здається, цього разу шоу повинні залишити цілих два дизайнера. Останнє слово за суддями!</p><p>Уже з першого дня нового тижня учасники проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон</a> 7 випуск від 06.04.2019 були дуже напружені. Дрова у вогонь підкинуло нове випробування. Дизайнери втратили мову, коли потрапили на місце дислокації. Це — басейн! Найперше, що прийшло в голову — учасникам знову доведеться пірнати за тканинами. Проте завдання експертів шоу «Подіум» 7 випуск не таке просте, як здається на перший погляд.</p><p>Розкішна, чарівна й неперевершена ведуча проекту «Подіум» у 7 випуску вразила всіх своїм ефектним виглядом: ідеальна фігура, ноги від вух, чудовий макіяж і зачіска. Але під вражаючим виходом <a href="https://teleportal.ua/person/nataliya-gotsiy">Наталія Гоцій</a> приховувала підступ.</p><p><strong>У шоу «Подіум» 06.04.2019 Наталія повідомила дизайнерам: «У вас є 5 хвилин, щоб переодягнутися. Ваші купальники вже чекають на вас!». Шок! Що буде далі?</strong></p><p>А далі стало відоме чергове випробування для учасників проекту «Подіум» 7 серія. Вони повинні були розробити свій власний дизайн купальника. Ніби нічого складного, дрібна робота. Але для справжнього дизайнера немає такого поняття! Є великі амбіції! Які підводні камені приховує це завдання? Чи не потягне воно учасників на саме дно?</p><p><strong>Це був тільки початок тижня. Попереду в шоу «Подіум» 1 сезон 7 випуск дизайнерів чекало ще одне випробування. Саме тут вони мали змогу проявити себе як стилісти.</strong></p><p>На учасників у модному бутику вже зачекався <a href="https://teleportal.ua/person/ivan-suprun">Іван Супрун</a>. Для шестірки найкращих фешн-експертів приготував по-справжньому зіркове випробування. Іван зібрав найвідоміших інста-блогерів для того, щоб дизайнери підібрали їм look на світський раут. Завдання нелегке! Навіть попри те, що учасники проекту «Подіум» 2019 мають доступ до одягу з останніх показів. Та чи допоміг їм цей козир? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p><p><strong>Хто зміг перебороти свої принципи й піти головами до перемоги? Дивіться онлайн «Подіум» 7 випуск від 06.04.2019 і дізнайтеся, хто вилетить цього тижня.</strong></p><p>Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-6">«Подіум» 1 сезон 6 випуск</a>.</p>

Стометровий заплив: пляжна мода й інста-look для світських левиць

Всі випуски | Сезон 1

Стометровий заплив: пляжна мода й інста-look для світських левиць

Минулого тижня з проекту «Подіум» не пішов жоден учасник. Здається, цього разу шоу повинні залишити цілих два дизайнера. Останнє слово за суддями!

Уже з першого дня нового тижня учасники проекту «Подіум» 1 сезон 7 випуск від 06.04.2019 були дуже напружені. Дрова у вогонь підкинуло нове випробування. Дизайнери втратили мову, коли потрапили на місце дислокації. Це — басейн! Найперше, що прийшло в голову — учасникам знову доведеться пірнати за тканинами. Проте завдання експертів шоу «Подіум» 7 випуск не таке просте, як здається на перший погляд.

Розкішна, чарівна й неперевершена ведуча проекту «Подіум» у 7 випуску вразила всіх своїм ефектним виглядом: ідеальна фігура, ноги від вух, чудовий макіяж і зачіска. Але під вражаючим виходом Наталія Гоцій приховувала підступ.

У шоу «Подіум» 06.04.2019 Наталія повідомила дизайнерам: «У вас є 5 хвилин, щоб переодягнутися. Ваші купальники вже чекають на вас!». Шок! Що буде далі?

А далі стало відоме чергове випробування для учасників проекту «Подіум» 7 серія. Вони повинні були розробити свій власний дизайн купальника. Ніби нічого складного, дрібна робота. Але для справжнього дизайнера немає такого поняття! Є великі амбіції! Які підводні камені приховує це завдання? Чи не потягне воно учасників на саме дно?

Це був тільки початок тижня. Попереду в шоу «Подіум» 1 сезон 7 випуск дизайнерів чекало ще одне випробування. Саме тут вони мали змогу проявити себе як стилісти.

На учасників у модному бутику вже зачекався Іван Супрун. Для шестірки найкращих фешн-експертів приготував по-справжньому зіркове випробування. Іван зібрав найвідоміших інста-блогерів для того, щоб дизайнери підібрали їм look на світський раут. Завдання нелегке! Навіть попри те, що учасники проекту «Подіум» 2019 мають доступ до одягу з останніх показів. Та чи допоміг їм цей козир? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Хто зміг перебороти свої принципи й піти головами до перемоги? Дивіться онлайн «Подіум» 7 випуск від 06.04.2019 і дізнайтеся, хто вилетить цього тижня.

Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 6 випуск.