Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Довгоочікуваний фінал: хто отримає титул найкращого дизайнера?
<p style="text-align:justify">Їх залишилося троє: Кирило, Іра та дует Середа. Але тільки один учасник зможе довести — він гідний звання найкращого молодого дизайнера України. Хто ж стане переможцем «Подіуму»? Покаже фінал!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Судді проекту <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1">«Подіум» 1 сезон</a> 9 випуск від 20.04 19 приготували для фіналістів справжнє випробування на міцність. <a href="https://teleportal.ua/person/nataliya-gotsiy">Наталія Гоцій </a>попередила: цього тижня буде по-справжньому гаряче!</strong></p> <p style="text-align:justify">Перше завдання — перший шок! У 9 випуску «Подіум» дизайнери мали пошити fashion-look для ведучої проекту! Фіналісти зраділи не на жарт. Але чи не зашвидко? Вбрання для Наталії Гоцій — дуже відповідальна і клопітка робота. Догодити модниці нелегко!</p> <p style="text-align:justify">Проте сюрпризи на цьому не закінчилися. Ще одна умова від суддів: той, хто  найгірше покаже себе в першому завданні фінального тижня, той відразу покине проект! Який учасник миттю вилетів із шоу «Подіум» 9 випуск? Дізнайтеся зовсім скоро.</p> <p style="text-align:justify">Фінальний тиждень вносить свої корективи. У фіналі «Подіум» 20.04 19 дизайнери повинні пройти всього лише два завдання. Другим і вирішальним випробуванням стало створення власної колекції одягу! Допомагали в цій нелегкій і творчій справі найкращі дизайнери країни — колишні учасники проекту «Подіум». А наставниками молодих талантів у шоу «Подіум» 1 сезон 9 випуск стали Лілія Літковська та Катерина Сільченко. Боротьба була ще більш жорстокою й непередбачуваною!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Фіналісти пройшли всі кола дизайнерського пекла:</strong></p> <ul> <li style="text-align: justify;">створення концепції колекції;</li> <li style="text-align: justify;">підбір тканин і фасонів;</li> <li style="text-align: justify;">кастинг моделей;</li> <li style="text-align: justify;">підбір команди;</li> <li style="text-align: justify;">пошиття вбрання.</li> </ul> <p style="text-align:justify">Чи змогли учасники втілити задумане? Хто зумів стримати свої емоції й зосередитися на фінальному завданні? І найголовніше: хто виграв у проекті «Подіум» від 20.04 19?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться онлайн фінал «Подіум» 9 випуск на Teleportal.ua. Дізнайтеся ім’я того, хто переверне українську моду з ніг на голову!</strong></p> <p style="text-align:justify">Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/podium/sezon-1/vipusk-8">«Подіум» 1 сезон 8 випуск</a>.</p>

Довгоочікуваний фінал: хто отримає титул найкращого дизайнера?

Всі випуски | Сезон 1

Довгоочікуваний фінал: хто отримає титул найкращого дизайнера?

Їх залишилося троє: Кирило, Іра та дует Середа. Але тільки один учасник зможе довести — він гідний звання найкращого молодого дизайнера України. Хто ж стане переможцем «Подіуму»? Покаже фінал!

Судді проекту «Подіум» 1 сезон 9 випуск від 20.04 19 приготували для фіналістів справжнє випробування на міцність. Наталія Гоцій попередила: цього тижня буде по-справжньому гаряче!

Перше завдання — перший шок! У 9 випуску «Подіум» дизайнери мали пошити fashion-look для ведучої проекту! Фіналісти зраділи не на жарт. Але чи не зашвидко? Вбрання для Наталії Гоцій — дуже відповідальна і клопітка робота. Догодити модниці нелегко!

Проте сюрпризи на цьому не закінчилися. Ще одна умова від суддів: той, хто  найгірше покаже себе в першому завданні фінального тижня, той відразу покине проект! Який учасник миттю вилетів із шоу «Подіум» 9 випуск? Дізнайтеся зовсім скоро.

Фінальний тиждень вносить свої корективи. У фіналі «Подіум» 20.04 19 дизайнери повинні пройти всього лише два завдання. Другим і вирішальним випробуванням стало створення власної колекції одягу! Допомагали в цій нелегкій і творчій справі найкращі дизайнери країни — колишні учасники проекту «Подіум». А наставниками молодих талантів у шоу «Подіум» 1 сезон 9 випуск стали Лілія Літковська та Катерина Сільченко. Боротьба була ще більш жорстокою й непередбачуваною!

Фіналісти пройшли всі кола дизайнерського пекла:

  • створення концепції колекції;
  • підбір тканин і фасонів;
  • кастинг моделей;
  • підбір команди;
  • пошиття вбрання.

Чи змогли учасники втілити задумане? Хто зумів стримати свої емоції й зосередитися на фінальному завданні? І найголовніше: хто виграв у проекті «Подіум» від 20.04 19?

Дивіться онлайн фінал «Подіум» 9 випуск на Teleportal.ua. Дізнайтеся ім’я того, хто переверне українську моду з ніг на голову!

Хочете дізнатися більше про фешн-індустрію? Переходьте за посиланням і дивіться шоу «Подіум» 1 сезон 8 випуск.