Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Неформал Ігор і спортсменка-інвалід Марія шукають споріднені душі
<p>У шоу Половинки-2 випуск 1 до експертів програми Наталії Холоденко і Володимира Науменко звернулися молоді люди, які хочуть знайти собі половинку. Проблема полягає лише в тому, що їхня зовнішність і поведінка відрізняється від більшості.</p><p>Перший, хто звернувся в програму, став Ігор. Хлопець має досить таки специфічну зовнішність, любить епатувати, але під всім цим приховує тонку натуру. Йому експерти шоу Половинки-2 влаштували побачення з неформалкою Лізою. У пари було три побачення, між ними одразу виникла симпатія. Але на одному з побачень до них пристали хулігани і хлопець не зміг захистити ні себе, ні дівчину. Яке рішення прийняла Ліза?</p><p>Ще одна пара на проекті, яку звели експерти, це Маша і Стас. Маша - успішна плавчиня, але при цьому прикута до інвалідного крісла. Стас - молодий чоловік, який шукає розуміння і споріднену душу. Чи зможуть вони побудувати стосунки, не дивлячись на активне втручання подруги дівчини?</p><p>Дивіться шоу Половинки-2 випуск 1 онлайн.</p>

Неформал Ігор і спортсменка-інвалід Марія шукають споріднені душі

Всі випуски: дивись з початку сезону

Неформал Ігор і спортсменка-інвалід Марія шукають споріднені душі

У шоу Половинки-2 випуск 1 до експертів програми Наталії Холоденко і Володимира Науменко звернулися молоді люди, які хочуть знайти собі половинку. Проблема полягає лише в тому, що їхня зовнішність і поведінка відрізняється від більшості.

Перший, хто звернувся в програму, став Ігор. Хлопець має досить таки специфічну зовнішність, любить епатувати, але під всім цим приховує тонку натуру. Йому експерти шоу Половинки-2 влаштували побачення з неформалкою Лізою. У пари було три побачення, між ними одразу виникла симпатія. Але на одному з побачень до них пристали хулігани і хлопець не зміг захистити ні себе, ні дівчину. Яке рішення прийняла Ліза?

Ще одна пара на проекті, яку звели експерти, це Маша і Стас. Маша - успішна плавчиня, але при цьому прикута до інвалідного крісла. Стас - молодий чоловік, який шукає розуміння і споріднену душу. Чи зможуть вони побудувати стосунки, не дивлячись на активне втручання подруги дівчини?

Дивіться шоу Половинки-2 випуск 1 онлайн.