Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: На що підуть чоловіки, щоб завоювати своїх розташування дівчат?
<p>Нові історії пар в реаліті-шоу Половинки-2 випуску 10. Діана - цілеспрямована, красива молода дівчина, яка займається танцями. У неї дуже щільний робочий графік, день повністю розписаний на різні справи і зустрічі. Вона дуже хоче побудувати стосунки, але єдина проблема - у неї немає слуху. Як пройде зустріч з Іллею, з яким їй запропонували зустрітися? Чи зможуть молоді люди знайти один в одному те, що вони шукають?</p><p>Ще одна дівчина, яка прийшла в проект Половинки-2, Надя. Вона художниця і людина з багатим внутрішнім світом, але її інвалідність заважає зустріти кохання. У Євгена діагноз ДЦП, проте він веде активний спосіб життя. Як складуться відношення пари?</p><p>Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 10 онлайн.</p>

На що підуть чоловіки, щоб завоювати своїх розташування дівчат?

Всі випуски: дивись з початку сезону

На що підуть чоловіки, щоб завоювати своїх розташування дівчат?

Нові історії пар в реаліті-шоу Половинки-2 випуску 10. Діана - цілеспрямована, красива молода дівчина, яка займається танцями. У неї дуже щільний робочий графік, день повністю розписаний на різні справи і зустрічі. Вона дуже хоче побудувати стосунки, але єдина проблема - у неї немає слуху. Як пройде зустріч з Іллею, з яким їй запропонували зустрітися? Чи зможуть молоді люди знайти один в одному те, що вони шукають?

Ще одна дівчина, яка прийшла в проект Половинки-2, Надя. Вона художниця і людина з багатим внутрішнім світом, але її інвалідність заважає зустріти кохання. У Євгена діагноз ДЦП, проте він веде активний спосіб життя. Як складуться відношення пари?

Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 10 онлайн.