Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як психологічні травми можуть вплинути на стосунки з чоловіками?
<p>Герой реаліті-шоу Половинки-2 випуски 11 Женя шукає собі дівчину, яка змогла б оцінити по достоїнству його зріст. Через нього у Жені завжди виникали проблеми з дівчатами, зате в спорті йому немає рівних. Хлопець дуже захоплюється баскетболом. Експерти програми влаштували йому побачення з Олею - активною і життєрадісною дівчиною. Женя дуже зрадів, адже вона саме та, яку він і шукав. Ось тільки яке рішення прийме Оля?</p><p>Ще одна історія учасниці проекту Половинки-2 Ані не така райдужна. Через помсту дідусеві від нерозділеного кохання жінка облила 6-річну Аню сірчаною кислотою. Обличчя дівчини спотворене. Вона мріяла зустріти брутального бородатого чоловіка, який зможе зробити її щасливою. Перший хлопець їй набрехав, ким він працював, і поводився дуже некоректно по відношенню до неї. На друге побачення героїня шоу вирушила вже з іншим хлопцем - повною протилежністю першого кавалера.</p><p>Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 11 онлайн.</p>

Як психологічні травми можуть вплинути на стосунки з чоловіками?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Як психологічні травми можуть вплинути на стосунки з чоловіками?

Герой реаліті-шоу Половинки-2 випуски 11 Женя шукає собі дівчину, яка змогла б оцінити по достоїнству його зріст. Через нього у Жені завжди виникали проблеми з дівчатами, зате в спорті йому немає рівних. Хлопець дуже захоплюється баскетболом. Експерти програми влаштували йому побачення з Олею - активною і життєрадісною дівчиною. Женя дуже зрадів, адже вона саме та, яку він і шукав. Ось тільки яке рішення прийме Оля?

Ще одна історія учасниці проекту Половинки-2 Ані не така райдужна. Через помсту дідусеві від нерозділеного кохання жінка облила 6-річну Аню сірчаною кислотою. Обличчя дівчини спотворене. Вона мріяла зустріти брутального бородатого чоловіка, який зможе зробити її щасливою. Перший хлопець їй набрехав, ким він працював, і поводився дуже некоректно по відношенню до неї. На друге побачення героїня шоу вирушила вже з іншим хлопцем - повною протилежністю першого кавалера.

Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 11 онлайн.