Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як подолати ВІЛ-позитивний статус і знайти кохання?
<p>Наталя в шоу Половинки-2 випуск 12 вважає, що її вага 147 кг - це гідність, родзинка! Худнути дівчина не збирається, її повинні полюбити саме такою, якою вона є, тому міняти спосіб життя вона теж не хоче. У Наталі тонка натура, ніжна душа, тільки з чоловіками не щастить. Чи зможе проект допомогти дівчині знайти підходящого хлопця?</p><p>Інша героїня проекту - Віка. У неї є таємниця - діагноз ВІЛ з народження. Дівчина боїться стосунків, оскільки всі хлопці, які дізнавалися про ВІЛ, її тут же кидали. Як пройде побачення з Владом - волонтером, активістом і просто хорошим хлопцем?</p><p>Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 12 онлайн.</p>

Як подолати ВІЛ-позитивний статус і знайти кохання?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Як подолати ВІЛ-позитивний статус і знайти кохання?

Наталя в шоу Половинки-2 випуск 12 вважає, що її вага 147 кг - це гідність, родзинка! Худнути дівчина не збирається, її повинні полюбити саме такою, якою вона є, тому міняти спосіб життя вона теж не хоче. У Наталі тонка натура, ніжна душа, тільки з чоловіками не щастить. Чи зможе проект допомогти дівчині знайти підходящого хлопця?

Інша героїня проекту - Віка. У неї є таємниця - діагноз ВІЛ з народження. Дівчина боїться стосунків, оскільки всі хлопці, які дізнавалися про ВІЛ, її тут же кидали. Як пройде побачення з Владом - волонтером, активістом і просто хорошим хлопцем?

Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 12 онлайн.