Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Труднощі на шляху до щастя: по-чоловічому сильна жінка і сліпий романтик
<p>Героїня шоу Половинки-2 випуск 13 Оля - найсильніша жінка планети і сама самотня. Вона має титул стронгвумен планети, але знайти своє жіноче щастя їй поки що не вдалося. Експерти програми Наталя Холоденко і Володимир Науменко вирішили познайомити її з чемпіоном світу з триборства Олександром. Але чи зможе Ольга відчути себе справжньою жінкою поруч з ним?</p><p>Інша пара проекту Половинки-2 - Геннадій і Лючія. Дівчині приснилося, що саме він повинен стати її долею, тому вона і наполягала на побаченні з ним. Геннадій - сліпий, він відчуває світ за допомогою звуків, запахів і дотиків, а почуття висловлює через музику. Хлопець дуже хоче відчути любов, оскільки через сліпоти побачити її не може. Але це обстоятельнство не завадило йому здійснити мрію дівчини !. Який сюрприз приготував хлопець для своєї Лючії?</p><p>Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 13 онлайн.</p>

Труднощі на шляху до щастя: по-чоловічому сильна жінка і сліпий романтик

Всі випуски: дивись з початку сезону

Труднощі на шляху до щастя: по-чоловічому сильна жінка і сліпий романтик

Героїня шоу Половинки-2 випуск 13 Оля - найсильніша жінка планети і сама самотня. Вона має титул стронгвумен планети, але знайти своє жіноче щастя їй поки що не вдалося. Експерти програми Наталя Холоденко і Володимир Науменко вирішили познайомити її з чемпіоном світу з триборства Олександром. Але чи зможе Ольга відчути себе справжньою жінкою поруч з ним?

Інша пара проекту Половинки-2 - Геннадій і Лючія. Дівчині приснилося, що саме він повинен стати її долею, тому вона і наполягала на побаченні з ним. Геннадій - сліпий, він відчуває світ за допомогою звуків, запахів і дотиків, а почуття висловлює через музику. Хлопець дуже хоче відчути любов, оскільки через сліпоти побачити її не може. Але це обстоятельнство не завадило йому здійснити мрію дівчини !. Який сюрприз приготував хлопець для своєї Лючії?

Дивіться онлайн шоу Половинки-2 випуск 13 онлайн.