Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чого навчили побачення людей, які кожен день борються за життя?
<p>У Половинки-2 випуску 14 героєм програми став Сергій. У своєму житті він досяг значних висот - у нього є будинок, хороша робота, бізнес, але особисте життя не складається. Його зріст всього 144 см, через який чоловік дуже комплексує. Дівчина, з якою запропонували зустрітися Сергію, теж невисокого зросту. У Тані вже є дочка від першого шлюбу, але подальші стосунки у її не складалисяь. Чи зможуть вони знайти спільну мову?</p><p>Ще один герой програми - Андрій. Із зони АТО він повернувся вже без ноги. Незважаючи на це чоловік веде повноцінний спосіб життя, хоча відносини у нього не складаються. Його познайомили з Тамарою, яка бореться з раком. Як пройде побачення двох сильних духом людей?</p><p>Який життєвий урок дали зустрічі молодих людей один одному - дивіться онлайн Половинки-2 випуск 14.</p>

Чого навчили побачення людей, які кожен день борються за життя?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Чого навчили побачення людей, які кожен день борються за життя?

У Половинки-2 випуску 14 героєм програми став Сергій. У своєму житті він досяг значних висот - у нього є будинок, хороша робота, бізнес, але особисте життя не складається. Його зріст всього 144 см, через який чоловік дуже комплексує. Дівчина, з якою запропонували зустрітися Сергію, теж невисокого зросту. У Тані вже є дочка від першого шлюбу, але подальші стосунки у її не складалисяь. Чи зможуть вони знайти спільну мову?

Ще один герой програми - Андрій. Із зони АТО він повернувся вже без ноги. Незважаючи на це чоловік веде повноцінний спосіб життя, хоча відносини у нього не складаються. Його познайомили з Тамарою, яка бореться з раком. Як пройде побачення двох сильних духом людей?

Який життєвий урок дали зустрічі молодих людей один одному - дивіться онлайн Половинки-2 випуск 14.