Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як відкритися для нових стосунків: Оксана і Василь борються зі своїми страхами
<p>У реаліті-шоу Половинки-2 випуск 15 нові герої! У програму звернулася Оксана. Дівчину чоловіки часто порівнюють з царицею Нефертіті за її незвичайну зовнішність, ось тільки все ніяк не хочуть будувати з нею стосунки. Дівчині нелегко відкриватися людям, адже під перукою, яку вона не знімає, немає волосся. Чи зможе програміст Олег знайти підхід до дівчини?</p><p>Ще одна пара проекту Половинки-2 Василь і Таня. Хлопець найбільше в світі любить паркур і брейк данс, але через травму це для нього тепер табу. Василь після побачення з Танею став впевненішим у собі. Але чи достатньо цього для дівчини, щоб продовжити відносини?</p><p>Дивіться онлайн Половинки-2 випуск 15.</p>

Як відкритися для нових стосунків: Оксана і Василь борються зі своїми страхами

Всі випуски: дивись з початку сезону

Як відкритися для нових стосунків: Оксана і Василь борються зі своїми страхами

У реаліті-шоу Половинки-2 випуск 15 нові герої! У програму звернулася Оксана. Дівчину чоловіки часто порівнюють з царицею Нефертіті за її незвичайну зовнішність, ось тільки все ніяк не хочуть будувати з нею стосунки. Дівчині нелегко відкриватися людям, адже під перукою, яку вона не знімає, немає волосся. Чи зможе програміст Олег знайти підхід до дівчини?

Ще одна пара проекту Половинки-2 Василь і Таня. Хлопець найбільше в світі любить паркур і брейк данс, але через травму це для нього тепер табу. Василь після побачення з Танею став впевненішим у собі. Але чи достатньо цього для дівчини, щоб продовжити відносини?

Дивіться онлайн Половинки-2 випуск 15.