Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чи може ідеалістка зустріти свого єдиного?
<p>У 2 випсуку шоу Половинки 2 сезону нові пари! До експертів програми звернулася молода і сором'язлива Марія. Дівчина ідеалістка, вона вірить в неземне кохання і хоче знайти такого чоловіка, який став би її музою! Адже вона пише вірші, а для цього потрібно натхнення. Їй запропонували зустрітися з трьома хлопцями з різними характерами і професіями. Хто припаде до душі романтичній Маші?</p><p>Ще одна пара проекту Половинки-2 - Таня і Діма. І дівчини нетипова зовнішність - заяча губа, через яку вона сильно комплексує. А Діма від народження сліпий. Їх побачення пройшло на березі моря в Одесі, хлопець постарався зробити для дівчини романтичну зустріч. Ось тільки коли він познайомив її зі своїми друзями, Таня почала проявляти недовіру і агресію. Як склалися відносини у пари?</p><p>Дивіться докладніше історію стосунків пар в проекті Половинки-2 випуск 2.</p>

Чи може ідеалістка зустріти свого єдиного?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Найбільш незвичайні пари сезону

Чи може ідеалістка зустріти свого єдиного?

У 2 випсуку шоу Половинки 2 сезону нові пари! До експертів програми звернулася молода і сором'язлива Марія. Дівчина ідеалістка, вона вірить в неземне кохання і хоче знайти такого чоловіка, який став би її музою! Адже вона пише вірші, а для цього потрібно натхнення. Їй запропонували зустрітися з трьома хлопцями з різними характерами і професіями. Хто припаде до душі романтичній Маші?

Ще одна пара проекту Половинки-2 - Таня і Діма. І дівчини нетипова зовнішність - заяча губа, через яку вона сильно комплексує. А Діма від народження сліпий. Їх побачення пройшло на березі моря в Одесі, хлопець постарався зробити для дівчини романтичну зустріч. Ось тільки коли він познайомив її зі своїми друзями, Таня почала проявляти недовіру і агресію. Як склалися відносини у пари?

Дивіться докладніше історію стосунків пар в проекті Половинки-2 випуск 2.