Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чи можна завоювати прихильність дівчини, маючи непростий характер?
<p>На проект Половинки-2 випуск 3 прийшов Андрій - людина великої комплекції, який постійно сидить в інтернеті і практично нікуди не ходить. Раніше хлопець вже брав участь в проекті Зважені та щасливі і показав свій непростий характер. Андрій не бачить, навіщо потрібно намагатися щось робити і взагалі, навіщо жити. Експерти Наталія Холоденко і Володимир Науменко запропонували йому зустрітися з активною, веселою і цілеспрямованої дівчиною Оленою. Як повів себе з нею Андрій?</p><p>Ще одна пара проекту Половинки-2 Ірина та Олександр. Дівчина має сильний характер, вона паралімпійська чемпіонка з біатлону, але ніяк не може зустріти свого чоловіка. Чи зможе довіритися дівчина волелюбного повітряному акробату Олександру?</p><p>Дивіться докладніше історію стосунків пар в проекті Половинки-2 випуск 3.</p>

Чи можна завоювати прихильність дівчини, маючи непростий характер?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Чи можна завоювати прихильність дівчини, маючи непростий характер?

На проект Половинки-2 випуск 3 прийшов Андрій - людина великої комплекції, який постійно сидить в інтернеті і практично нікуди не ходить. Раніше хлопець вже брав участь в проекті Зважені та щасливі і показав свій непростий характер. Андрій не бачить, навіщо потрібно намагатися щось робити і взагалі, навіщо жити. Експерти Наталія Холоденко і Володимир Науменко запропонували йому зустрітися з активною, веселою і цілеспрямованої дівчиною Оленою. Як повів себе з нею Андрій?

Ще одна пара проекту Половинки-2 Ірина та Олександр. Дівчина має сильний характер, вона паралімпійська чемпіонка з біатлону, але ніяк не може зустріти свого чоловіка. Чи зможе довіритися дівчина волелюбного повітряному акробату Олександру?

Дивіться докладніше історію стосунків пар в проекті Половинки-2 випуск 3.