Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як хлопці переконують дівчат в щирості своїх намірів?
<p>Нові пари проекту Половинки-2 випуску 4. Струнка білявка Таня працює касиром в супермаркеті, але мріє стати відомою співачкою R'n'B, Дівчина дуже високої думки про себе, вважає себе богинею і не розуміє, чому ніхто цього не помічає. Всі її стосунки з чоловіками закінчувалися невдало, вони не змогли оцінити по достоїнству талант дівчини. Експерти програми підготували для неї три побачення.</p><p>Інша пара проекту Половинки-2 - Євгенія і Олександр. Дівчина соромиться свого високого зросту. До того ж вона мала проблеми із зайвою вагою. Через комплекси з приводу своєї зовнішності вона перетворилася в пацанку. В її гардеробі майже всі речі - спортивні і поводиться вона як хлопець. Експерти Наталія Холоденко і Володимир Науменко вирішили познайомити її з молодим чоловіком, який допоможе їй по-іншому поглянути на себе. Поруч з ним дівчина змінила свій гардероб і пройшла курси по стилю та жіночності.</p><p>Як склалися відносини у пар в проекті Половинки-2 випуск 4 - дивіться онлайн</p>

Як хлопці переконують дівчат в щирості своїх намірів?

Всі випуски: дивись з початку сезону

Як хлопці переконують дівчат в щирості своїх намірів?

Нові пари проекту Половинки-2 випуску 4. Струнка білявка Таня працює касиром в супермаркеті, але мріє стати відомою співачкою R'n'B, Дівчина дуже високої думки про себе, вважає себе богинею і не розуміє, чому ніхто цього не помічає. Всі її стосунки з чоловіками закінчувалися невдало, вони не змогли оцінити по достоїнству талант дівчини. Експерти програми підготували для неї три побачення.

Інша пара проекту Половинки-2 - Євгенія і Олександр. Дівчина соромиться свого високого зросту. До того ж вона мала проблеми із зайвою вагою. Через комплекси з приводу своєї зовнішності вона перетворилася в пацанку. В її гардеробі майже всі речі - спортивні і поводиться вона як хлопець. Експерти Наталія Холоденко і Володимир Науменко вирішили познайомити її з молодим чоловіком, який допоможе їй по-іншому поглянути на себе. Поруч з ним дівчина змінила свій гардероб і пройшла курси по стилю та жіночності.

Як склалися відносини у пар в проекті Половинки-2 випуск 4 - дивіться онлайн